Новини / Світ моди

Книжкові подарунки на будь-який смак

Уже понад 10 років 14 лютого у світі відзначають день книгодарування. І хоч свято вже минуло, книга — завжди хороший презент, особливо коли йдеться про омріяне видання отримувача. Новий погляд на класику або неймовірна ілюстрована історія мистецтва — що хотіли б ви? Vivat зібрав книжки, які можуть стати чудовим подарунком на будь-який смак.

В.Е. Шваб «Надзвичайна»

В.Е. Шваб «Надзвичайна» 

Неймовірний комікс від В.Е. Шваб у перекладі Ярослави Стріхи, який сподобається і дорослим, і підліткам, і прокачаним фанатам коміксів, і тим, хто лише знайомиться з цим жанром. Попри певну похмурість, це дуже життєствердна історія з гарною графікою.

«Надзвичайна» — книга про старшокласницю Шарлотту, яка у шкільному автобусі потрапляє у автокатастрофу, гине, але оживає з супергеройськими здібностями: починає бачити смерті інших людей, і свою теж. На таких як вона надзвичайників полює організація ЕОН, яка їх відстежує і робить так, щоб про їхнє існування ніхто не знав.

Джордж Орвел, Ксав’є Кост «1984. Графічний роман»

Джордж Орвел, Ксав’є Кост «1984. Графічний роман»

Свіжий погляд на класичний роман Джорджа Оруела. Здавалося, що може зробити цю зразкову антиутопію ще цікавішою і потужнішою? Ілюстрації Ксав’є Коста забезпечують нове прочитання книги, яка зараз як ніколи актуальна та підсилюють основні ідеї. Графічний роман стане чудовим подарунком як тим, хто хоче зануритися в цю історію, так і тим, хто добре її знає.

У центрі роману Вінстон Сміт, який ненавидить партію, до якої належить, і намагається чинити системі опір. Він хоче боротися за правду, але чи може людина, яка є всього лише гвинтиком, подолати систему? Це історія, в якій культ особистості, інформаційна війна, опір тоталітарній системі. А ще Великий Брат, який стежить, і Міністерство Правди, яке виправляє газети відповідно до реалій, бо режим не може помилятися.

Михайло Жирохов «Зброя перемоги»

Михайло Жирохов «Зброя перемоги»

Байрактари, Гіацинти, Джавеліни — за останній рік ці назви увійшли в нашу мову. Ми багато про них говоримо, а книжка Михайла Жирохова дозволить детально розібратися у різних видах зброї — тієї, що віддавна були на озброєнні нашої армії або яку надали союзники. Це яскраво ілюстроване видання, де на 250 сторінках вміщено яскраві фото та детальні характеристики зброї та історії бійців, які цю зброю застосовують.

Найповніший довідник з озброєння та військової техніки Збройних сил України — чудовий подарунок тим, хто цікавиться військовою тематикою і хоче зрозуміти, завдяки чому ми переможемо.

Стівен Фартінг «Історія мистецтва від найдавніших часів до сьогодення»

Стівен Фартінг «Історія мистецтва від найдавніших часів до сьогодення»

Що насправді значить «Поцілунок» Клімта або усмішка Мона Лізи? Як змінилося художнє бачення людей? Що значать твори і чому вони з’явилися у певних історичних періодах? Як навчитися звертати увагу на деталі художніх полотен?

Понад 1100 ілюстрацій шедеврів архітектури, скульптури та живопису в одній книзі – це дуже влучний подарунок для тих, хто вже любить мистецтво або ж хоче в ньому розібратися.

Автор книги, Стівен Фартінг — художник та викладач Лондонського університету мистецтв. Його твір — неймовірна подорож від мистецьких спроб первісних людей до перформансів Марини Абрамович та стріт-арту. Більше 500 сторінок повного занурення у мистецтво — ця книга не замінить відвідин музеїв, але дозволить зорієнтуватися, на що звертати увагу.

Ґрант Рейнольдс, Кріс Стенґ «Як пити вино. Найпростіший спосіб дізнатися, що вам смакує»

Ґрант Рейнольдс, Кріс Стенґ «Як пити вино. Найпростіший спосіб дізнатися, що вам смакує»

Вам іноді здається, що сомельє говорять незрозумілою мовою? Досі вагаєтеся, коли обираєте вино — чи пасуватиме воно до страви? Навіщо люди крутять бокали у руках? Книга сомельє Ґранта Рейнольдса та ресторанного оглядача Кріса Стенґа навчить розрізняти вино і більше не мати сумнівів при виборі напою.

«Світ вина здається складним і страшним. Але вино також може стати пристрастю всього вашого життя, яка надасть безліч можливостей скуштувати щось нове, познайомитися з новими людьми, побувати в нових місцях і поділитися новим досвідом. Який іще напій подарує вам такі перспективи?», — автори готові поділитися винними секретами та запрошують у захопливу подорож смаками та континентами.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *