Новини / Світ моди

11 ознак, що ви знайшли свого ідеального чоловіка

1. Вам справді подобаються ваші відмінності. Кажуть, що «протилежності притягуються», і часто це насправді так. Але народна мудрість «забуває» попередити, що із часом ті яскраві риси, які так дивували та захоплювали закоханих на перших побаченнях, можуть спричинити роздратування. Наприклад, ви серйозні, а він романтик-фантазер; він уміє готувати, а ви — їсти… ну, або навпаки. Чи будуть ці відмінності виглядати так само привабливо через 5-10-15 років? Чи не зміняться вони докорами: «Через ці твої вечері я тепер і гладшаю!»? Переконайтеся, що вам не доводиться робити зусиль, щоб визнати: «Ми різні, але саме це й цінно, тому що ми можемо відмінно одне одного доповнювати».

2. Поруч із ним вам легко бути собою. Свіжий манікюр, ідеальний макіяж та зачіска — традиційний must have букетно-цукеркового періоду стосунків. А чи здатні ви зізнатися, що часом можете бути втомленою, невиспаною, просто не в дусі? Якщо ні вас, ні його це не бентежить, ваша пара на правильному шляху.

3. Поряд з ним ви стаєте кращою. В очах коханої людини ми з хвилюванням розглядаємо себе, як у дзеркалі. І що ще важливіше, це відображення нас захоплює: «Треба ж, я й не думала, що можу бути такою!» «Ваш» чоловік — це той, поруч із ким ви не тільки подобаєтеся собі, але й щодня з радістю рухаєтеся вперед — до ваших мрій, до образу «я найкраща».

4. Ви не просто закохані, а ще й спільники. Ви разом смієтеся, дурієте, ходите в бари, в кіно, можете поїхати кататися на лижах або забити на все та вихідні провести на дивані із серіалом та піцою. Іншими словами, ви чудово проводите час разом — як найкращі приятелі. Уявімо, що (раптом) ви розлучилися, тоді з вашого життя зник би не просто чоловік, а ще й близький друг. Ні, ви не погодитеся навіть уявити це.

5. Ви радієте успіхам одне одного. Як не дивно, для багатьох пар слабкою ланкою стають не важкі часи, а, навпаки, кар’єрні чи фінансові досягнення одного з партнерів. Ви захистили другий чи третій диплом, здобули високу посаду чи уклали великий контракт? «Ваш» чоловік буде щиро радіти, пишатися вами та вашою перемогою. У тому числі (це важливо) і в розмовах із друзями та знайомими.

6. Ви одне про одного дбаєте. Так-так, цілком звичайно, і не тільки у свята, а щодня. Зустріти після роботи, зварити каву, дати в суботу довше поспати… Ви не відчуваєте, що вам доводиться докладати зусиль, щоб йому сподобатися: надавати вам прості й ніжні знаки уваги йому не менш приємно, ніж вам — їх отримувати.

7. Ви не плануєте одне одного виправити. Насамперед тому, що це жорстока ілюзія. Навіть не думайте і не сподівайтеся — а краще див. п. 1.

8. Ви одне одному довіряєте. Чи потрібно розповідати одне одному абсолютно все? Швидше ні, ніж так, просто тому, що в цьому немає потреби. У кожного з нас у душі є невеликий секретний куточок, особистий «таємний сад», і тут немає чого соромитися, якщо ви не вирощуєте в ньому отруйні колючки. Натомість, коли вас щось хвилює, тішить, засмучує чи лякає, «ваш» чоловік буде першим, з ким вам захочеться це обговорити.

9. У вас нормальні стосунки з його друзями та родичами. Акцент на слові «нормальні». Тобто ви не зобов’язані одне одного любити, але можете підтримувати комфортні стосунки, які не порушують меж вашої пари. У будь-якому разі всі ці люди були і залишаються частиною життя вашого чоловіка, і буде краще, якщо це вас цілком влаштовуватиме.

10. У вас спільні погляди на виховання дітей. Чи хотіли б ви їх узагалі? Коли, скільки, чи важливо яких тощо. Можливо, зараз ні ви, ні він про це зовсім не думаєте, але рано чи пізно ці питання доведеться обговорити. І дійти спільної думки.

11. У вас є спільні плани на майбутнє. Вам добре разом тепер — а потім буде ще краще! Тому що ви разом посадите дерево, збудуєте дім, кинете все, заробите мільйон і поїдете у хатину на березі океану — деталі особливо не важливі, головне, щоб це мотивувало та надихало вас обох. Якщо навіть маленькому стартапу потрібен бізнес-план, що говорити, якщо йдеться про успіх цілого спільного життя.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *