Новости / Мир моды

Найзвабливіший модний тренд весни 2023-го

Попри те, що погода поки не дозволяє нам сповна насолодитися весняними модними трендами, все ж настання теплого сезону неминуче, і підготуватися до нього варто вже зараз. Нові колекції дизайнерів продемонстрували нам, що цієї весни ми знову показуватимемо максимум голого тіла. Однак, якщо ви поки не готові приміряти найсміливіші тренди, серед яких, зокрема, екстремальне міні та прозорі тканини, підняти градус образу та водночас зберегти його елегантність допоможуть речі з відкритими плечима.

Del Core

Цей мікротренд заполонив подіуми, а тепер, на відміну від багатьох виключно «подіумних» тенденцій, які важко уявити в повсякденному житті, цілком органічно перебереться до наших весняних гардеробів. Перш за все, зверніть увагу на сукні з відкритими плечима — аби збалансувати відкритість образу, обирайте довжину міді чи максі.

16 Arlington

Як і в попередніх сезонах, найбільш вдалим варіантом для весни, коли погода ще залишається мінливою, стануть трикотажні сукні по фігурі. Такі будуть доречними як під час прогулянки чи побачення, так і в офісі.

Altuzarra

Чудовою базою для весняних образів стануть також топи з відкритими плечима, які виведуть на новий рівень образ навіть зі звичайними джинсами. Ось як цей тренд носили на подіумі.

Atlein

Altuzarra

Atlein

Del Core

Valentino


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *