Новини / Світ моди

12 секс-ігор для сором’язливих

Нещодавно глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що відключення електроенергії — найкращий час, щоб кохатися і радіти життю.

«Я думаю, що, можливо, народжуваність в Україні покращиться через ці відключення електроенергії, бо людям доводиться сидіти вдома без можливостей, без світла. Тому це найкращий час, щоб кохатися і радіти життю», — сказав міністр.

Із цієї нагоди ELLE.UA склав список із 12 секс-ігор для найсором’язливіших, які потрібно спробувати вже сьогодні. Цей список стане вашим найповнішим посібником із сексуального розкріпачення.

Кліпалки

Сядьте з коханим одне навпроти одного і не відриваючись дивіться у вічі. Тепер спробуйте синхронізувати дихання. Відчуйте, як зростає збудження. Цікаво, хто з вас першим захоче поцілувати чи торкнутися партнера?

Близько-близько

Спробуйте обіймати кохану людину протягом 5 хвилин незалежно від того, у якому ви положенні: сидячи, стоячи, лежачи — як забажаєте. Головне — протриматися весь цей час. З кожною хвилиною ви відчуватимете, що навіть ваші серця б’ються в одному ритмі.

Вам лист

Викладіть найпотаємніші еротичні фантазії на папері й відправте поштою коханому. Отримавши послання, він не зволікатиме з відповіддю.

Брудні танці

Вирушайте з коханим на танці! Але не в клуб на дискотеку, а на урок пристрасної бачати чи танго. Повірте, вистачить і одного заняття, щоб вдосталь насміятися й одержати масу задоволення. А вдома повторіть пройдений матеріал без одягу.

Кадр із серіалу «Секс/життя»

На межі

Наскільки близько ви можете підійти до моменту кульмінації, не даючи собі її досягти? Спробуйте на секунду відірватися одне від одного, заспокоїтися і почати заново, залишаючись на межі так довго, наскільки це можливо.

Гра в слова

Дозвольте коханому зв’язати вас, але лише на словах. Нехай він розповідає, як саме вам потрібно лягти чи сісти, а ви маєте беззаперечно виконувати його накази.

Тихо та любо

Виключаючи одне почуття — у рази загострюєш інші. Запропонуйте своєму чоловікові надіти звукоізолювальні навушники перед тим, як ви почнете його цілувати і пестити. Програма для просунутих — ще додатково зав’язати очі.

Карти на стіл

Візьміть колоду карт і тягніть по черзі: трапилася піка — коханий робить вам масаж, якщо трефа — цілує, бубна — використовує тільки руки, щоб збудити вас, чирва — пестить лише губами. Чим більша карта, тим довший процес — число на карті дорівнює кількості секунд.

Спокусливі асоціації

Назвіть слово, яке кожен з вас вважає збудливим та сексуальним. Тепер нехай один з вас назве першу асоціацію, що спала на думку, а інший — асоціацію до вашої асоціації, і так далі по черзі. Постарайтеся кожне слово вимовляти іншим тоном.

Кадр із фільму «Мій найкращий коханець»

Карнавальна ніч

Купіть еротичні маски та костюми для себе та коханого та запропонуйте зайнятися в них любов’ю. Музика, свічки та танці на такому маскараді — за бажанням, вхід — лише за запрошеннями.

Вікторина

Це найпростіший спосіб дізнатися про таємні бажання коханої людини. Поставте одне одному по 20 запитань, відповіддю на які може бути тільки «так» чи «ні». Тому, хто відповідає, непотрібно деталізувати свої мрії, просто відповісти: «Хочеш зайнятися цим у горах при заході сонця?» — «Звісно!»

Любе дзеркальце, скажи

Влаштувавшись одне навпроти одного, почніть пестити і гладити себе, а ваш партнер повинен повторювати кожен рух, як дзеркало.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *