Новини / Світ моди

Як правильно наносити хайлайтер: 7 порад

Сьогодні жоден макіяж не обходиться без хайлайтера. Його дійсно є за що любити: він створений для виділення та підсвічування окремих частин обличчя, а також відволікання уваги від тих, які потрібно зробити менш помітними. Ефект висвітлення досягається завдяки світловідбчим частинкам, які допомагають правильно розставити на обличчі красиві акценти.

Крім того, він є багатофункціональним beаuty-засобом і чудово справляється з тим, щоб надати шкірі свіжого вигляду, приховати зморшки, зробити погляд розкритим, візуально витягнути овал обличчя, а губи зробити більш об`ємними.

Як використовувати хайлайтер

Наносити хайлайтер слід на частини обличчя, які виступають — вилиці, спинку носа, куточки очей, ділянку над верхньою губою, підборіддя, під брову і на центр чола.

Перед застосуванням хайлайтера обов`язково зволожте шкіру та вирівняйте її тон, скориставшись вашою щоденною базою та тональною основою. Після цього за бажанням займіться контуруванням обличчя, або відразу приступайте до хайлайтера.

При виборі відтінку хайлайтера зверніть увагу на колір вашої шкіри. Якщо в ній переважає холодний підтон (порцеляновий, рожевий, блакитний, бузковий, сірий), сміливо вибирайте продукти в білій, перлинній, рожевій та сріблястій гамі. Якщо тон ближче до жовтуватого, оливкового або ви нещодавно стали володаркою гарної шоколадної засмаги — вам якнайкраще підійде хайлайтер з теплими відтінками золота і шампанського.

Щоб зробити ефектний акцент і надати шкірі ще більше свічення, скористайтеся сухим хайлайтером. Для цього наберіть трохи засобу на кисть і акуратно пройдіть уздовж верхньої лінії вилиць, по спинці носа і кінчику підборіддя.

Пам`ятайте одне з головних правил: після використання хайлайтера в жодному разі на фініші не фіксуйте макіяж пудрою, інакше всі намагання виявляться марними — свічення зникне.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *