Новини / Світ моди

Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній

Жінки впевнені, що, коли справа доходить до сексу, із чоловіками все досить просто. А от і не так. Спальня для чоловіка — одна з головних сцен для прояву його акторської майстерності, і тому все, що ви бачите та чуєте, найчастіше гра, а не дійсність. І іноді ми не беремо до уваги справжню чоловічу сутність.

Кадр із серіалу «Американська історія злочинів»

1. По заслузі

Прийнято вважати, що чоловіки настільки захоплені пристрастю, що не помічають нічого іншого навколо. Насправді, коли справа доходить до компліментів — каталізаторів сексуальної впевненості, хлопці в цьому плані зовсім не відрізняються від дівчат. Хвалити партнера потрібно як до того моменту, коли ви опинились у спальні, так і після. Повірте, вони турбуються про свої розміри, волосся та інші нюанси не менше нашого. Постарайтеся бути максимально переконливими в таких делікатних питаннях.

2. Жодної близькості

Це не те, що ви подумали! Багато досліджень говорять про те, що ще в дошкільному віці хлопчики ласкавіші й емоційніші за дівчаток. Але саме в цей період їхні слова, думки та почуття можуть придушуватися соціумом, а бажання підтримувати людські взаємини відходить на другий план. Таким чином, табу і є те бажання близькості, можливість якої так лякає чоловіків. Але зовсім не тому, що вони вважають це зашморгом на шиї, а через те, що розуміють потребу в цьому. Що ж нам робити? По-перше, зрозуміти, що поспішна капітуляція чоловіка після сексу може бути викликана його власним шоком від того, наскільки сильно він хотів близькості з вами (і як довго він відмовляв собі у цьому). А по-друге, взяти паузу. За цей час чоловік зможе зрозуміти, що звички його дитинства насправді є виявом зрілості.

Кадр із фільму «Коханець леді Чаттерлей»

3. Секс заради сексу

Враховуючи сказане про близькість, іноді спонтанний секс — саме те, що потрібно. «Чоловіки хочуть, щоб їхні дружини щоразу отримували задоволення від бурхливого сексу, а не приймали його як належне. Для них головне — не домінувати над жінкою, а зачаровувати її», — каже психотерапевт та сексолог Джоу Корт. Так що відпустіть ситуацію і дозвольте йому зачаровувати вас щоразу.

4. Головні ролі

«Жінки звикли думати, що чоловіки мають лише одну ерогенну зону — пеніс, — зазначає доктор психології Мелоді Шефер. — Насправді ж місць, яких варто торкатися, значно більше». Наприклад, груди, внутрішня частина стегон і обличчя… А ніжно стискаючи яєчка, ви тим самим зможете не тільки самі контролювати ситуацію, але й значно посилити чоловікові задоволення.

5. Думки вголос

Хлопці люблять ділитися своїми брудними думками, але не роблять цього, бо бояться, що їх засудять. Про це заявляє і доктор Шефер, зазначаючи, що чоловікам хочеться, щоб жінки більше розповідали про свої фантазії. Хочете спробувати? Постарайтеся перевести це у гру. Перше і найголовніше правило — пообіцяйте не критикувати партнера. Напишіть кілька цікавих для вас сценаріїв та покладіть їх у коробку. При кожній нагоді витягайте один з фантиків: якщо вам обом ця думка до вподоби, втільте її в життя. Якщо ні, то хай автор розповість, що саме йому подобається у цій фантазії. Іноді деякі ідеї можна застосувати в інших, більш відповідних сюжетах.

Кадр із фільму «Турист»

6. Поговори мені тут!

Пристрасна розмова під час сексу ще нікому не заважала. Але йдеться не про планування відпустки чи сімейну бухгалтерію. Підійдуть лише лайка, похвала та чіткі інструкції. Хай це дивно звучить, але слова змушують чоловіка почуватися сильнішим і мужнішим.

7. Тільки правда

Секс чудово знімає стрес, але іноді й сам може стати його причиною. А точніше — відсутність сексу. Чоловіки, як правило, недооцінюють серйозні речі, що лежать в основі таких утримань. Потрібно все докладно пояснювати та промовляти. Інакше справи кепські. Чоловіче его безпосередньо пов’язане із сексом, тому вони легко пояснюють сексуальні проблеми відсутністю інтересу в жінки. Уникаючи таких розмов, ви тільки посилюєте своє розчарування.

8. Своя гра

Чоловіки люблять пригоди, але, на жаль, у наші дні їх так мало! На щастя, романтика компенсує їхню нестачу. Дозвольте чоловікові упадати за вами, змусьте його заслужити ваші бажання. «Емоційна близькість залежить від присутності поруч, а для підтримки постійного сексуального бажання необхідна певна дистанція», — говорить доктор Корт. І як знайти золоту середину? Спробуйте «індивідуальну сексуальність» — секс без партнера та без зрад. Дівчатам стануть у пригоді іграшки, а чоловіки можуть озброїтися правильною фільмотекою.

Кадр із фільму «9 1/2 тижнів»

9. Порно — це запально

На думку доктора Корта, якщо один з партнерів застає іншого за переглядом порнографії, це може спричинити розлучення. Але не варто надто гостро на це реагувати чи робити поспішні висновки. Давайте трохи прояснимо ситуацію. По-перше, у світі налічується всього 4% еротоманів, тому навряд чи ваш обранець належить до їхнього числа. По-друге, оскільки дитячі переживання впливають на сексуальне життя у дорослому віці, кожна людина має свої унікальні сексуальні фантазії. Інакше кажучи, жодна жінка не може і не має бути всім для чоловіка.

10. Усе і відразу

Усі ми знаємо, що чоловіки та жінки по-різному ставляться до сексу. І з чоловічого погляду діяти треба за принципом «тут і зараз». Серед величезного списку важливих справ та речей секс не повинен займати останній рядок. Але якщо такий девіз вам не до душі, то врахуйте хоча б його переваги для здоров’я: під час оргазму виділяється окситоцин — «гормон прихильності», це зближує пари за рахунок зниження рівня стресу та занепокоєння, знижує кров’яний тиск та сприяє одужанню.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *