Новини / Світ моди

Чому Вікторія Бекхем, Адель, Міранда Керр та інші обожнюють кристали?

Тих, кого зачаровують кристали, знайте — ви в шикарній компанії таких же любителів: Адель торкається їх під час своїх концертів, Вікторія Бекхем носить рожевий кварц і чорний турмалін за лаштунками на своїх модних показах, Міранда Керр «заряджає» за допомогою кристалів продукти свого beauty-бренду Kora, а Кейт Гадсон тримає кристали рожевого кварцу на тумбочці біля ліжка.

Стародавні цивілізації вважали, що кристали та інше напівдорогоцінне каміння має реальні метафізичні сили, через які нам передаються енергія і духовне керівництво. Але чому вони стали такими популярними саме зараз?

Про користь кристалів ексклюзивно для ELLE.UA розповіла засновниця простору Sun&J, викладач йоги, майстер Рейки, організатор Ом Чантинг Україна Юлія Лобунець.

Чому кристали та каміння як особисті обереги — це тренд?

Кожен кристал має унікальну енергію. Тобто кожен камінь по суті містить в собі певний стан свідомості, на який ми можемо налаштуватись. Деякі кристали (наприклад, обсидіан, аметист або димчастий кварц) несуть у собі стан безпеки, спокою та захисту. На енергетичному рівні вони дійсно нас захищають від негативних впливів, але найголовніше — вони допомагають нам самим відчути ці стани у собі. І своїм відчуттям захищеності ми програмуємо себе на те, що ми будемо в безпеці. Тому кристали працюють як неймовірно сильні обереги.

Чому селебріті носять з собою кристали?

Знаменитості постійно знаходяться під увагою великої кількості людей, тому вони найбільше відчувають на собі вплив чужих енергій. Тому коли Меган Фокс постить сторіс з кристальних церемоній — нас це не дивує. Кристали дійсно працюють. Особливо якщо навчитись працювати з їхніми енергіями. Вони здатні глибоко очистити нас від чужого (та власного) негативу, створити захист та наповнити нас новими, позитивними енергіями. Можете провести власний експеримент і піти на публічний захід, тримаючи при собі захисний камінь. Виснаження після івенту буде набагато меншим. Головне, не забудьте очистити камінь після такого заходу, бо більшість захисних кристалів вбирає негативні енергії всередину себе.

Чи працює заряджання кристалами води та косметики? Наскільки це ефективно?

Так, це дійсно працює! Не кожний камінь дасть beauty-ефект, але рожевий кварц ідеальний для того, щоб тримати його біля косметики або використовувати для освячення води. Він сповнює енергіями краси, жіночності та любові. Можете завести звичку ставити склянку води біля кристала на ніч та випивати цю воду зранку, особливо перед тим, як почнете свою ранкову beauty-рутину. І так, краще ставити склянку біля кристала або косметики, а не занурювати його прямо в рідину. Більшість кристалів хімічно обробляються. Якщо кристал буде не в воді, а біля неї, це діє так само, і при цьому це абсолютно безпечно для організму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *