Новини / Світ моди

Андре Тан представив нову колекцію RDNT на Тижні моди у Парижі

В рамках Тижня моди у Парижі відбувся показ нової колекції RDNT, бренда Андре Тана. Колекція з символічною назвою Birth of the Universe викликала справжній фурор у публіки, на показі були помічені зіркові гості та інфлюєнсери зі всього світу. Демонстрація відбулась в знаменитому замку La Maison de l`Amérique Latine в самому центрі Парижа, на бульварі Сен-Жермен, де свого часу проходили покази колекцій Valentino, Yves Saint Laurent, Dior та інших ключових модних брендів. На подіум цього вечора вийшли всесвітньо відомі українські супермоделі — Аліна Байкова, Ірина Кравченко та Евеліна Мамбетова.

RDNT

RDNT — це бренд в екосистемі дизайнера Андре Тана, який відносять до категорії «streetwear» та «стійкої моди» (sustainable fashion). Речі RDNT постійно потрапляють в поле зору закордонних ЗМІ (Forbes USA, New York Weekly, ELLE, Vogue та багатьох інших) завдяки яскравому поєднанню останніх трендів «вуличної моди» з еко-матеріалами та важливим соціальним меседжам, що супроводжують кожен новий дроп чи колекцію. 

Нова колекція Birth of the Universe, презентована на Тижні моди в Парижі, не стала виключенням. Тематично вона присвячена процесам виникнення нового життя на Землі, еволюції та оновлення — і тій неймовірній енергії, яка рухає ці процеси. В серці колекції — зображення жіночого лона, в його священно-містичному значенні, як символ захопливої подорожі під назвою «життя» та взаємопоєднаності всіх без виключення живих істот. 

Речі з колекції максимально точно репрезентують дух часу та запити нового покоління. Birth of the Universe пропагує стиль, в якому поєднуються виняткова функціональність та зручність, а мінімалістичні та футуристичні дизайни допомагають носіям краще висловити самих себе. Нова колекція, завдяки поєднанню ергономічного дизайну та інтелектуальних функцій, дозволяє впевнено та легко орієнтуватися в оточенні та загалом сприяє активному способу життя. Використання еко-матеріалів, таких як органічна бавовна та перероблений поліестер, посприяло не лише візуально вражаючим дизайнам колекції, але і наново підняло серед гостів показу RDNT питання еко-свідомості та «етичної моди», які наразі є дуже актуальними у світовій fashion-індустрії. 

Андре Тан: «Світ зазнає значних змін. Глобальне потепління, стихійні лиха, пандемії, економічні кризи та руйнівні війни впливають на всіх нас і змушують шукати відповіді на складні питання. Як українці, ми особливо сильно це відчуваємо. Водночас з цим у глобальному масштабі трансформується наш спосіб роботи, життя та спілкування . Разом з RDNT я запрошую всіх сприйняти ці зміни, долати всі випробування долі та перешкоди. І сподіваюсь, що одяг, який ми з любов`ю робимо в RDNT, допоможе відчувати себе краще в ці турбулентні часи». 

RDNT 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *