Новини / Світ моди

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків

1. Упевненість у тому, що ваше щастя залежить від партнера. «Я буду щаслива, коли він нарешті зробить це, це і це» — саме так найчастіше мислять люди із заниженою самооцінкою і ті, хто бачив мало хорошого в житті. Однак у результаті ваш партнер опиняється під постійним тиском, який може не витримати.

2. Відсунення себе на другий план. Бувають часи, коли заради успіху та щастя свого чоловіка ви йдете на жертви і робите все для нього, забуваючи про себе. Однак не варто входити в роль жертви назавжди — це точитиме вас ізсередини, а він згодом сприйматиме ваші зусилля як належне.

3. Надмірне домінування. Якщо ви не хочете, щоб ваш чоловік перетворився на дитину, не ставайте його сварливою матір’ю. Не поспішайте прийняти всі рішення до того, як він встиг їх обміркувати, так само як і шпетити за промахи — постійно принижуючи гідність чоловіка, ви отримаєте ще більш жалюгідного типа, ніж той, ким ви сьогодні незадоволені.

4. Занадто багато ревнощів. Жартівливі ревнощі іноді навіть дуже заводять чоловіків, а ось хвороблива ревнивість — стомлює і відвертає. Визначтеся раз і назавжди, довіряєте ви йому чи ні.

5. Егоїзм. Він створює ілюзію незалежності та легкості буття, але без взаємних компромісів та рівноцінного внеску у відносини успішний союз не побудувати ніколи. І ваш чоловік за першої нагоди оцінить ту, хто піклуватиметься про нього хоч на йоту більше.

6. Взаємні підколювання. Уїдливість із приводу невдач свого партнера може здаватися смішною, але ви не на стендап-шоу. Ваш чоловік завжди відчуватиме, що він під прицілом глузувань, і не ризикне проявляти ініціативу навіть у дрібницях — не кажучи вже про те, що свої справи він волітиме обговорювати з кимось іншим.

7. Нестача часу. Якщо ви не можете приділити одне одному зайвий день або надіслати зайву есемеску, навряд чи в майбутньому у вас знайдеться час робити і виховувати спільних дітей. У будь-якому графіку можна створити простору графу для коханої людини!

8. Небажання докладати зусиль. Не варто сприймати стосунки як належне — це від початку провальна позиція і за тиждень, і за рік, і за десять років спільного життя. Виявляйте увагу одне до одного, розвивайтеся разом, будьте сексуальнішими — завжди будьте готові пройти зайвий кілометр у напрямку взаємного щастя.

9. Маленька брехня. З безневинних секретів виростає велика брехня, якій ніколи не буде кінця. Звичайно, не варто розповідати деталі про кожного хлопця, на якого ви подивилися сьогодні, але уникайте павутиння, з якого буде складно виплутатися.

10. Різні цілі. Ви хочете сфокусуватися на кар’єрі юриста, а він мріє про свою ферму в глибинці? Звучить романтично, але свідчить про те, наскільки ви різні люди. Добре подумайте про те, на яку жертву в плані самореалізації ви готові піти заради того, щоб зробити партнера щасливим.

11. Емоційний багаж. Незалежно від контексту, він завжди впливатиме на ваші наступні стосунки. Ви повинні навчитися контролювати його за всяку ціну, а ще краще — пройти курс психологічної терапії, щоб назавжди позбутися того, що мучило вас у минулому.

12. Відсутність підтримки близьких. Звичайно ж, ви зустрічаєтеся не з його мамою, сестрою чи прадідусем. Однак відсутність порозуміння із сім’єю коханого повільно вбиває стосунки і викликає небажання провести із цією людиною все життя, адже це передбачає і з її родиною теж. Утім, постійні ремарки «Кидай його!» від власної матері — теж не дуже здоровий симптом.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *