Новини / Світ моди

5 кримінальних серіалів, заснованих на реальних подіях

Не завжди творцям серіалів потрібно вигадувати сюжети з нуля, оскільки часто найзаплутаніші історії, варті екранізації, підкидає саме життя. В нашій добірці — кримінальні серіали, засновані на реальних подіях, від яких ви гарантовано не зможете відірватися до останньої серії.

«Любов і смерть»

Серіал, заснований на реальній історії, яка сталася в маленькому техаському містечку Вайлі влітку 1980-го року. В центрі сюжету — зразкова домогосподарка Кенді Монтгомері, яка живе зі своїм чоловіком Петом та дітьми, та її сусідка, шкільна вчителька Бетті Гор. Жінки товаришують та співають разом у церковному хорі, проте кожна з них приховує свої таємниці, які згодом призведуть до вбивства. Реальний судовий процес щодо вбивства Бетті Гор, вчиненого Кенді Монтгомері, який став основою для серіалу, тривав 8 днів. Звинувачувана стверджувала, що вбивство сталося внаслідок самооборони — цю версію підтвердив також детектор брехні. Присяжні винесли Монтгомері  виправдувальний вирок, проте з`ясувати, що ж насправді сталося у будинку Гор того дня, так і не вдалося.

«Сходи»

Американський мінісеріал «Сходи» досліджує справу Майкла Пітерсона, звинуваченого у вбивстві своєї дружини Кетлін. 9 грудня 2001 року чоловік телефонує до служби порятунку міста Дарем, аби повідомити, що з його дружиною Кетлін стався нещасний випадок — жінка впала зі сходів. Проте розтин показує, що загибла отримала чимало травм від ударів тупим предметом по потилиці, а Пітерсон стає єдиним підозрюваним у вбивстві. Так починається справа, яка розтягнеться на 16 років і назавжди змінить життя кількох родин.

«Дес»

Британський телевізійний мінісеріал, заснований на арешті шотландського серійного вбивці Денніса Нільсена в 1983 році після виявлення людських останків, що спричинили закорковування каналізації поблизу його будинку. У квартирі маніяка поліція знаходить інші частини тіл, а згодом чоловік зізнається у п`ятнадцяти вбивствах.

«Неймовірне»

Американський кримінальний мінісеріал, створений на основі реальної історії про серію зґвалтувань у штатах Вашингтон та Колорадо у 2008–2011 роках, описану у книжках «Неймовірна історія зґвалтування» та «Анатомія сумніву». 18-річна школярка з Сієтлу Марі Адлер звертається до поліції, аби повідомити про зґвалтування, проте дівчині ніхто не вірить. Згодом двом детективкам доведеться розслідувати серію злочинів, схожих на випадок з Адлер.

«Американська історія злочинів»

Детективний серіал-антологія, кожен сезон якого розповідає нам про гучні реальні події. Перший сезон описує суд над відомим футболістом та актором О. Джей Сімпсоном, якого звинуватили у вбивстві колишньої дружини та її коханця. Другий сезон серіалу досліджує вбивство дизайнера Джанні Версаче, а третій — скандал, що вибухнув внаслідок роману президента Сполучених Штатів Білла Клінтона та стажистки Білого дому Моніки Левінскі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *