Новини / Світ моди

Що подивитися: 5 захопливих детективів на Netflix

Визначення психологічного портрета серійних маніяків, розслідування лондонського вбивства та співпраця із людиною, засудженою до смертної кари, — такі детективи є на Netflix

Які з них варто подивитися? Ми зібрали 5 серіалів на стримінговій платформі, які не залишать вас байдужими. 

«Тіла»

Історія розпочинається з мертвого тіла в Лондоні. Його знаходять чотири рази: у 1890, 1941, 2023 і 2053 роках. Така подія призводить до чотирьох різних розслідувань детективів столичної поліції. Вони намагатимуться розкрити вбивство, щоб урятувати майбутнє Великої Британії. 

«Мисливець за розумом»

Яким є психологічний портрет серійних маніяків? У серіалі, знятому Девідом Фінчером, двоє агентів ФБР наприкінці 1970-х років розширюють межі криміналістики — вони намагаються поринути у свідомість злочинців та зрозуміти їхню психологію. Можливо, саме так вони зможуть передбачити ймовірні дії маніяків та вберегти інших людей від небезпеки. 

«Антрацит»

У 90-х роках лідер релігійного культу Калеб Йоханссон наказав усім членам секти в маленькому альпійському селі вбити себе. Журналіст Солар Хейлман почав розслідування злочину, проте не довів його до кінця. 30 років потому він поділився деталями справи зі своєю донькою Ідою. Після цього Солара викрали. Тепер завдання Іди — знайти батька і завершити його розслідування. 

«Детектив Форст»

Зухвалий детектив поліції Віктор Форст починає розслідувати серію жорстоких вбивств в Західних Татрах. Проте його відстороняють від справи через нестандартні методи роботи. На цьому детектив не зупиняється — він об’єднує зусилля з журналісткою Ольгою Шребською та продовжує власне розслідування. 

«Зсередини»

Джефферсон — вбивця, засуджений до смертної кари в США. Гаррі — химерний священник, який живе у маленькому містечку у Великій Британії.  Дженіс — вчителька математики та репетиторка сина Гаррі. Здавалося б, як їхні шляхи можуть перетинатися? Проте одного разу Дженіс дізнається правду про похмуру діяльність одного з церковних служителів, Едгара, і згодом опиняється замкненою у підвалі. Єдиний, хто може врятувати головну героїню з полону, — це засуджений убивця Джефферсон.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *