Новини / Світ моди

Що подивитися на Netflix: нові фільми та серіали червня

Продовження третього сезону «Бріджертонів», трилер про гігантську акулу в Парижі та комедія з Ніколь Кідман у головній ролі — такі фільми й серіали матимуть прем’єри на Netflix. 

Що варто запланувати до перегляду? Ми зібрали сім новинок на стримінговій платформі. 

«Ціна бабусиного спадку»

Прем’єра: 4 червня

У бабусі з’являється залицяльник із сумнівними намірами. Тепер родина змушена вигадувати, як врятувати її життя та свій майбутній спадок. Таємний план дуже простий — вбити нахабного залицяльника.

«У глибинах Сени»

Прем’єра: 5 червня

Улітку в Парижі планують провести чемпіонат світу з тріатлону. Проте в глибинах річки Сени з’являється гігантська біла акула. Про це дізнається науковиця Софія — тепер вона має об’єднатися з поліцією, щоб уникнути кровопролиття в серці Франції. 

«Як пограбувати банк»

Прем’єра: 5 червня

У 1990-х роках Скотт Скерлок успішно пограбував понад 10 банків Сієтла. Його назвали «голлівудським бандитом» — для крадіжок він використовував акторський грим та маскування. Як йому це вдалося? Дивіться в документальному фільм Netflix.

«Бріджертони». Сезон 3, частина 2

Прем’єра: 13 червня

У новому сезоні серіалу про вище лондонське суспільство творці зосередяться на житті Пенелопи. Тепер головна героїня вирішує знайти чоловіка — найкраще такого, який не заважатиме продовжувати її таємну діяльність леді Вістлдаун. Пенелопа навіть готова відмовитися від закоханості в Коліна Бріджертона. Та чи впевнений герой, що має тільки дружні почуття до героїні?

«Спадщина»

Прем’єра: 19 червня

Багатий чоловік залишив по собі маєток, повний головоломок. Тепер, після його смерті, кожен з родинного кола хоче отримати частину його статків. Сім’я починає гру, де переможець отримає права на всі патенти та винаходи заможного дядька. 

«Шлях відплати»

Прем’єра: 21 червня

Після раптової смерті батька офіцерка спецпідрозділу Паркер повертається додому та починає керувати баром. Вона хоче зрозуміти, що ж насправді сталося з її татом. Та невдовзі Паркер вступає в конфлікт з жорстокою бандою, що лютує в її рідному місті.

A Family Affair 

Прем’єра: 29 червня

Зара працює асистенткою кінозірки Кріса Коула. І все б нічого, але актору починає подобатися мама головної героїні. Як їм тепер порозумітися? Дивіться в комедії, де молоду дівчину грає Джої Кінг, а закохану пару — Ніколь Кідман та Зак Ефрон.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *