Новини / Світ моди

Образ зі змістом: Олена Зеленська у вишиванці українського бренду Gaptuvalnya

21 червня Олена Зеленська стала гостею Культурного центру при Посольстві України в Ізраїлі, де зустрілася з українцями та відвідала виставку «СПАДЩИНА»/«HERITAGE». На виставці було представлено 12 робіт про життя українського народу від п’яти митців із різних регіонів України.

«Українці за кордоном — буквальні амбасадори нашої мови, культури, історії і сучасності. Вони показали, як вміють об’єднуватися, знаходити друзів, допомагати один одному і батьківщині. Культурний центр України при Посольстві України в Державі Ізраїль, який відвідала сьогодні, — якраз такий осередок, що об’єднує українців і наших друзів у цій країні», — написала перша у леді у своєму Instagram.

Вже традиційно для офіційного заходу Олена Зеленська обрала образ від українських брендів — перша леді позувала фотографам у білосніжній лляній вишиванці Gaptuvalnya з орнаментами, що відсилають до традиційного вбрання Опілля, та класичних штанах A.M.G. Образ завершили прикраси від українських брендів: сережки Guzema Fine Jewelry та кулон Gunia Project.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *