Новини / Світ моди

7 запитань, які дівчата соромляться поставити своєму гінекологу

Будемо чесні: на прийманні у гінеколога бути в повністю розслабленому стані досить непросто. Ось чому багато хто з нас соромиться поставити деякі запитання, які стосуються жіночого здоров`я. Щоб розібратися, beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабицька поспілкувалася з пластичним гінекологом Анною Полосенко, і дізналася відповіді на сім популярних запитань.

1. Я загубила тампон всередині себе, що робити?

Дівчата завжди в русі, у своїх роздумах та іноді проблемах. Тому не дивно, що дівчина  може прийти до мене зі скаргами на неприємний запах чи виділення, щось іде не так, як звично. 

Моя тактика: вилучити «пропажу» та повернути слизову до здорового відновленого стану. Процедура займає десять хвилин, пʼять з яких я завжди вислуховую виправдання, але засудження ніколи не може бути, бо це не є проблема. Пам’ятайте: гінеколог — довірена людина, яка завжди на вашому боці.

2. Я змінилась після пологів, соромлюсь свого тіла, чому це так? 

Коли ми народжуємо дорогий, очікуваний дев`ятимісячний скарб, то усіх переповнює радість і це зрозуміло. Але, коли голова дитинки проходить через піхву в діаметрі 10 см і більше, фізіологічно і нормально, що щось має змінитись.

Порада перша: дайте собі час на відновлення, не менше 2-3 місяців. Ваше тіло виношувало та народило, воно заслуговує на відпочинок та час для себе.

Порада друга: не треба зразу очікувати результату від масажів, тренувань або дієт. Гормональний фон відновиться з початком місячних, а це і тургор шкіри, і мʼязи, і настрій, і бажання повернутися до роботи творити та звісно — лібідо. Не коріть себе та не виснажуйте тіло — це марно і може  привести до депресії. 

Порада третя: перевірка у гінеколога після місяця-двох обовʼязкова — для об`єктивності відновлювального процесу та корекції. Повірте, є можливість для допомоги. Розмовляйте зі своїм лікарем, довіряйтесь йому та усе буде ідеально.

3. У мене нетримання сечі. Я не можу стриматись, коли сміюсь, займаюсь спортом та батут з дитиною вже не для мене, що робити? 

Спокійно, допомога є. Зразу трохи статистики: 40% дівчат після пологів відчувають дискомфорт при сечовипусканні та симптоми нетримання сечі. Це залежить від маси дитини яку ви народили, часу та терміну пологів, кількість пологів, а іноді навіть від генетики. Але в 30% усе приходить в терміні двох місяців і лише в 10% дівчат потребують допомоги. Але навіть в цьому випадку є великий вибір медичних можливостей: апаратні методики, лікувальні фізичні вправи, ін`єкційні чи оперативні методи. Усе буде індивідуально, тому закликаю не соромитись та говорити.

4. Як повернути молодість в інтимній зоні: форму, відчуття, бажання, коли трошки за 50?

Anti age терапія уже давно дійшла і до «нижніх чакр» дівчат. Топ 3-от процедури які я виконую в середньому 1 раз на рік для жінок більш старшого віку. 

1. Біоревіталізаця — зволоження слизових піхви, тому що болісне статеве життя схоже на жах.

2. Контурна пластика великих статевих губ поновлює пишність та соковитість для візуалу та функціоналу.

3. Профілактика нетримання сечі за допомогою обʼемоутворюючих препаратів. Відновлюємо функцію тримання сечі, вертаємо сухе комфортне життя.

5.У мене два чи більше партнерів. Як захистити себе та їх до моменту остаточного вибору? 

Захист себе, звісно, буде передусім. Барʼєрний метод контрацепції — обовʼязковий, якщо ви не впевнені в партнері. І ще порада, якщо ми знаходимось в активному пошуку кохання, здавати кров на такі інфекції як ВІЧ, гепатит, сифіліс. Це дасть впевненість, що усе іде по плану.

6. Чи це нормально, коли іграшки для дорослих заводять більше ніж чоловік, що зі мною не так?

Іноді нам треба побавитись іграшками, та ви можете залучити кохану людину до процесу, якщо це вибір вашої сімʼї. Головне — без болю та натиску, а по взаємному бажанню.

7. Анальный секс чи вагінальний, які тонкощі гігієни?

І той, і той може бути в житті між дорослими, коханими людьми. Перед анальним сексом важлива деяка підготовка. Презерватив використовується обов’язково та знімається, чи використовується новий якщо ви переходите в піхву, тим самим охороняємо слизову та не зміщуємо флори. Але саме головне: щоб ці експерименти були за взаємною згодою між партнерами та чутливо повільні.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *