Новини / Світ моди

Топ сценаріїв спекотного новорічного сексу

Варіантів, що можна робити віч-на-віч із чоловіком зимової ночі напередодні Нового року, може бути всього два: секс чи секс. Питання лише в тому, за яких обставин це відбуватиметься.

1. Дихайте глибше

Новий рік — чудова нагода провернути щось незвичайне в ліжку. Головне, що потрібно враховувати в цьому питанні, — менше алкоголю та більше вільного часу. І вимкніть звук на телефоні, щоб не відволікатися на СМС-спам про бій курантів і дзвін келихів. Якось в Індії я познайомилася з хлопцем, який був просунутим йогом та практикував елементи тантричного сексу.

Кадр із фільму «Їсти, молитися, кохати»

З того, що ми робили разом, мені особливо запам’яталися вправи на дихання та тактильні відчуття. Вправа на дихання полягає в тому, що вам потрібно лягти поряд у зручні для вас пози (хоч 69) і, торкаючись одне одного і цілуючись, домогтися спочатку повністю синхронного дихання, а потім асинхронного (наприклад, він — на видих, ви — на вдих). Правильне спільне дихання важливе для тантри.

Ще одна непогана вправа — коли один заплющує очі, а інший змушує його переключитися на тактильні відчуття, торкаючись до нього руками, язиком тощо. Мета — навчитися зосереджуватися на відчуттях і не прагнути швидкого фіналу.

Враховуйте, що, якщо ви не хочете відмовлятися від шампанського та новорічного столу, святкувати доведеться починати не о восьмій-дев’ятій вечора, як усі нормальні люди, а годині о п’ятій — секс вимагає розігріву та підготовки, так що за десять хвилин до півночі все зробити не вийде. Або це буде не магія.

2. Більше народу

Один Новий рік я пам’ятатиму ще довго. Після бурхливого святкування в заміському будинку наша компанія з дванадцяти осіб залишилася ще на кілька днів, щоб допити, доїсти та довідпочивати. Одного вечора всі знову пристойно випили, і хтось заговорив про груповий секс. Подальші події пам’ятаю епізодично. Епізод перший: у кімнату вбігає голий художник Коля і закликає всіх вдатися до кохання, але всі вважають за краще вдаватися до алкоголю. Епізод другий: закохана парочка цілується в кутку кімнати, решта байдуже спостерігає за тим, що відбувається. Епізод третій: художник Коля намагається влізти до парочки, закликаючи їх вдатися до кохання, але нічого не виходить, до того ж напружується хлопець. Епізод четвертий: щоб розрядити атмосферу, Колю відправляють до магазину за додатковою порцією спиртного. На цьому «груповий секс» закінчується.

Замість веселої та розпусної пригоди ми отримали нудну п’янку, із чого я зробила висновок: або груповий секс повинен залишатися фантазією, або до нього потрібно готуватися, і не лише морально. Але при цьому — ось завдання — він має бути легким та спонтанним.

Кадр із серіалу «Секс/життя»

Загалом новорічна ніч — чудова нагода покликати в гості не лише свого хлопця, а й якогось симпатичного спільного приятеля. Тільки попередньо промацайте ґрунт, чи ваш чоловік не кидатиметься на гостя з ножем. І заразом відразу прикиньте, хоча б приблизно, кому яка роль дістанеться, хто кого і куди цілуватиме і чи робитимуть це всі учасники процесу.

3. Небезпечні зв’язки

Якщо під вашою ялинкою випадково (або невипадково) опиниться путівник з еротичного зв’язування «Біблія для будуару» Бетоні Вернон, вважайте, що сценарій зустрічі Нового року у вас у руках, причому крутіший за «50 відтінків сірого». Як і тантра, бондаж не любить поспіху, оскільки намацування грані між болем та задоволенням — заняття, що потребує максимальної концентрації.

Із чого починати? По-перше, подбайте про аксесуари (як правило, для бондажу використовують мотузки з льону або джуту завтовшки 5-8 мм). По-друге, заздалегідь освойте кілька основних вузлів, які застосовуються в шибарі (японська техніка еротично-естетичного зв’язування). По-третє, домовтеся про стоп-слово, вимовляючи яке кожен з вас зупиняє гру.

Важливий момент: шибарі несумісна з алкоголем, тому відкорковувати шампанське можна тільки після того, як усі вузли будуть розв’язані, але в жодному разі не до. Якщо ж варіант зустріти свято з руками, заломленими за спину, і колінами, притиснутими до грудей, чомусь вас бентежить, відкладіть ігри до кращих часів і згадайте класику. Наприклад, проведіть романтичну ревізію холодильника, як це робили Міккі Рурк та Кім Бесінджер у «Дев’яти з половиною тижнях». У цьому разі між шампанським та сексом вибирати не доведеться.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *