Новини / Світ моди

5 українських серіалів на Netflix, які варто подивитися

На Netflix з’являється все більше українського контенту. Серед кінострічок — пригодницько-історичний фільм «Довбуш», трагікомедія «Люксембург, Люксембург» та воєнна драма «Мирний-21». 

Які серіали є на стримінговій платформі? Сага про українське село на початку XX століття, антологія про перші дні повномасштабної війни та історії про старшокласників. Ми зібрали 5 серіалів на Netflix, які варто подивитися. 

«Перші дні»

Серіал-антологія розповідає про життя українців на початку повномасштабного російського вторгнення. Наприклад, Ольга з дітьми вимушена жити в одному домі з двома чоловіками — нинішнім і колишнім. Максима війна застає на роботі, у зоопарку, звідки він не може виїхати. Водночас хлопчик Єгор заспокоюється тим, що у своїй уяві збиває ракети, як злих пташок. Ці та інші герої мають врятуватися самі, врятувати своїх близьких, зберегти людяність та віру в перемогу.

«Новенька»

Віра — дівчина-старшокласниця з бідної сім`ї. Щоб допомогти брату, вона погоджується на таємне завдання від поліції. Головну героїню переводять навчатися до елітної, найкращої школи Києва. Поліція підозрює найпопулярнішого учня школи у торгівлі наркотиками, а Віра має за ним стежити й доповідати про все старшому лейтенанту Лисенку. Дівчина відразу ж опиняється в центрі заплутаної детективної інтриги та шкільних конфліктів. 

«Секс, Інста і ЗНО»

У звичайній вінницькій школі одинадцятикласники готуються до зовнішнього незалежного оцінювання, дружать, ворогують, закохуються, конкурують і сваряться. Саша має всі шанси виграти у голосуванні на пост президентки школи. Проте Єва знаходить на неї компромат, який переверне догори дриґом не лише плани головної героїні, але і все її життя.

«І будуть люди»

Екранізація однойменного роману Анатолія Дімарова побудована у формі саги. Серіал показує життя звичайних людей в українському селі першої половини XX століття — охоплює Першу світову війну, революцію, програш УНР у радянсько-українській війні та остаточний прихід радянської влади.

«Я — надія»

Це чотирисерійна воєнна драма про медиків екстреної допомоги, які під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну проявили неабияку сміливість, відчайдушність та відданість своїй професії. Головна героїня серіалу — молода фельдшерка Надія, яка вирішила залишитися в оточеному окупантами Харкові, не розуміючи, що чекає на неї у найближчі тижні: безсонні ночі на службі, болючі втрати, щоденний ризик заради порятунку інших і зустріч з ворогом віч-на-віч. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *