![](https://olefir-moda.com/wp-content/uploads/2024/03/rozkvitannya-vesni-v-kolekczid197-the-coat-ss24.jpg)
Розквітання весни в колекції the COAT SS24
Український бренд the COAT, заснований дизайнеркою Катею Сільченко, презентував нову колекцію, натхненням для якої послугували квіти й наближення весни. Ретрансляторкою лінійки стала танцівниця Вікторія Єрчик. Мисткиня руху відобразила метафору гнучкої пружності молодої квітки, що, попри все, викидає бутон і розквітає.
«Під час знімання кампейну я відчула себе квітучою, ніжною і розслабленою жінкою, яка насолоджується своїми змінами. Як особистість і як митець я точно хочу пропагувати зацікавленість і жагу до життя — це те, що є основною складовою мого щастя. До тих пір, поки в мені вистачає сили зберегти цікавість до будь-яких своїх досвідів, переживань, почуттів — я є щасливою і живою. Моя 82-річна бабуся завжди казала, що немає нічого гіршого за байдужість. Чутливість і небайдужість до світу — це привілей, найбільше чудо, і в цьому моя сила», — розповідає Вікторія Єрчик.
Уся колекція наповнена гамою пастельних кольорів, міксом об`ємних фактур, впізнаваними жіночними лініями, невагомим повітрям в силуеті, грайливістю, витонченістю та комфортом образів одночасно.
«Уже давно помічаю, що жінка the COAT — з крутим бекграундом: там і впевненість, і самоповага, і сміливість… Тому і для кампейну шукали героїню — проявлену особистість, щоб були й характер, і харизма, й індивідуальність, і пристрасть до своєї справи», — поділилася Катя Сільченко, дизайнерка та креативна директорка the COAT.
![](https://olefir-moda.com/wp-content/uploads/2024/03/divimosya-korotkometrazhnij-film-pro-lesya-kurbasa-ukrad197nskogo-dramaturga-ta-zasnovnika-berezolya-75x75.jpg)
![](https://olefir-moda.com/wp-content/uploads/2024/03/shine-bright-like-a-diamond-yaki-prikrasi-obirali-zirki-dlya-chervonod197-dorizhki-oskara-2024-75x75.jpg)