Новини / Світ моди

Колорит Закарпаття в сучасній інтерпретації: як пройшов прес-тур бренду diadia

Днями український бренд жіночого та чоловічого одягу diadia організував прес-тур для представників медіа і лідерів думок на закарпатський курорт «Воєводино». Українські бізнеси об’єднались, аби створити унікальний досвід відпочинку на Закарпатті, показати місцеву культуру, гастрономію та природу.

Формат поїздки передбачав локацію з просторою територією, абсолютним спокоєм та різноманіттям активностей. Саме таким місцем стало «Воєводино» — курорт, що відтворює дух України, пропонує широкий спектр оздоровчих заходів і спа-послуг, зосереджується на свіжих фермерських продуктах і відновленні зв’язку з природою. 

Натхнені місцевістю та флорою комплексу, учасники прес-туру проводили багато часу на свіжому повітрі: від йоги, арт-терапії та кінних прогулянок до бранчів на відкритій терасі та барбекю біля багаття.

Невід’ємною частиною відпочинку була гастрономія — гості дегустували місцеві вина та частували автентичні страви краю в ресторані Chizay.

«Завдяки прес-туру ми хотіли показати людям, що Закарпаття — прекрасна локація, аби досліджувати її широти та відпочивати тілом та душею, насолоджуватись місцевим колоритом, величезним спектром послуг, активностей та якістю сервісу» — коментують Діана Синдучак та Влад Волос, засновники бренду diadia.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *