Новини / Світ моди

Як виглядає новий шоурум Etnodim у Львові

Інтегрувати українську традицію у наше повсякдення — покликання бренду українського етнічного одягу Etnodim. Недарма в його вишитих сорочках та сукнях традиційні орнаментами поєднуються із символами новітньої історії України. Тож не є дивним, що флагманський бутик бренду, який нещодавно відчинив свої двері у самому центрі Львова, неподалік Домініканського собору, власним дизайном продовжив цю філософію.

Створюючи новий простір, команда бренду намагалась поєднати закладені у вишиваний одяг наративи разом з архітектурними особливостями, що притаманні місту.

“Львів дуже палко ставиться до своєї історичної забудови, тому ми працювали, узгоджуючи деталі щодо реконструкції, зберігали оригінальний візерунок вікон та балки”, – ділиться деталями процесу архітекторка простору Ія Турабелідзе.

Робота з історичними забудовами повна викликів та сюрпризів — проте це і є полем для втілення цікавих ідей. Наприклад, так народилося рішення перетворити чимало утилітарних елементів на такі, що відсилають до культури міста. Ковані елементи рейлів натякають на вентиляційну решітку, яку можемо спостерігати на фасадах; стіл зроблений з притаманного для Львова пісковика, балки на стелі є оригінальним конструктом приміщення, який інтегрували  у дизайн простору. 

Кожен матеріал та фактура в новому магазині Etnodim є фоном для вишиваних виробів – стіни нагадують хату-мазанку, а стільці-пуфики відсилають нас до баранців з полонини: бренд немов веде діалог з минулим. У цій розмові етнічний продукт, що зберігся до сьогодні, набуває нових сенсів.

«Сьогодні ми спокійно одягаємо вишиванку з джинсами. Так само і в просторі нового магазину елементи українського побуту набули своїх сучасних форм», — резюмує Ія.

Львівський простір Etnodim існує на стику історії та трендів – витримавши тонку межу архаїки, що йде за руку з актуальністю.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *