Новини / Світ моди

Готуємо модний японський десерт моті в домашніх умовах

Що таке моті та як приготувати його з рисового борошна в домашніх умовах? Ексклюзивно для ELLE.UA розповідає food-блогерка та кондитерка Вікторія Хіль.

Моті — це японський вид тіста, виготовленого з клейкого рису. Особливість цього рису в тому, що при довгому товченні він набуває солодкого смаку. Тісто легко приготувати у домашніх умовах. З використанням моті готують багато страв. Сьогодні я хочу вам розповісти свій рецепт цього найніжнішого десерту.

Кухня: Японська

Час приготування: 20-30 хв

Порцій: 12 шт.

Для приготування моті в домашніх умовах нам знадобиться:

Вода 220 г

Цукор 100 г

Рисове клейке борошно 100 г

Кукурудзяний крохмаль для посипання та розкочування тіста.

Важливо використовувати саме клейке спеціальне борошно, інакше десерт може не вийти.

Для начинки нам знадобляться:

Вершковий сир 50 г

Вершки жирність 33-35% 50 г

Будь-який фрукт або ягоди

Приготування начинки для моті:

Отже, почнемо приготування з начинки. Збиваємо холодні вершки разом із холодним вершковим сиром до стійких піків, перекладаємо в кондитерський мішок і поки що відкладаємо убік. Якщо ви використовуватимете ягоди, вибирайте дрібні, якщо це фрукт, то ріжемо його на невеликі квадратики.

Приготування тіста для моті:

У чаші змішати цукор, борошно та воду, затягнути верх харчовою плівкою і поставити в мікрохвильову піч (з потужністю не менше 800) на 2 хвилини, дістати, перемішати та прибрати ще приблизно на хвилину. Тісто має бути без води й за консистенцією дуже липке. На притрушену крохмалем поверхню виливаємо наше тісто. Руки та тісто потрібно добре обмазати крохмалем. Обережно: тісто дуже гаряче!

Працювати з ним потрібно дуже швидко. Поки тісто тепле, воно добре запечатуватиметься, тому начинка у вас має бути приготовлена заздалегідь! Розтягуємо тісто руками або акуратно розкачуємо качалкою в тонкий пласт (приблизно 2-3 мм) і вирізаємо кружальця діаметром 9-10 см. Видавлюємо заздалегідь приготовлений крем, зверху кладемо наш фрукт і акуратно запечатуємо по колу. Так повторюємо дії до того моменту, доки у нас не залишиться тіста.

Далі через дрібне сито притрушуємо наші моті крохмалем та прибираємо в холодильник хвилин на 30-40. Тепер заваріть чашку чаю та насолоджуйтесь цим незвичайним десертом. Смачного!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *