Новини / Світ моди

Антирейтинг фруктів для схуднення та 5 ягід для ідеальної фігури

Літо — найщедріша пора на сезонні фрукти та ягоди. Але чи всі вони однаково сприяють схудненню? Зіркова українська лікарка-дієтологиня Наталія Самойленко пояснює, на що в літній період варто звертати увагу при виборі фруктів.

Чому на ніч не можна їсти фрукти?

Фрукти та ягоди — користь чи шкода?

Коли і як їсти фрукти

Фрукти і ягоди — чудовий замінник десертів для всіх, хто худне. Вибирайте будь-які сезонні, які вам подобаються, якщо немає індивідуальних протипоказань і алергічних реакцій. Порції у 200-300 грамів у першій половині дня буде достатньо. Ідеальний час для фруктів — другий сніданок.

Калорійність фрукта не так важлива

Лайфхак для тих, хто на дієті: не звертайте увагу на калорійність продукту. Питання не стільки в калоріях, скільки в здатності фруктів швидко підіймати рівень інсуліну в крові. Це означає, що фрукти ми маємо обирати з низьким глікемічним та інсуліновим індексами — ці дві цифри важливіші за калорійність продукту.

Антирейтинг фруктів для схуднення

Фрукти, які заважають нам втрачати вагу:

  1. Кавун;
  2. Диня;
  3. Виноград;
  4. Персики;
  5. Манго.

Візьмемо, наприклад, кавун. Ця ягода має невисоку калорійність, тому ми часто робимо вибір на її користь. Але насправді глікемічний індекс кавуна точно такий самий, як у французького багета або картоплі фрі. Здатність кавуна підвищувати рівень глюкози в крові зашкалює, а що вища глюкоза, то більше інсуліну і то нижча здатність організму до жироспалювання.

Якщо ми їмо фрукти, які швидко підвищують інсулін, то хоч би як важко ми працювали в залі, нескінченні стрибки інсуліну протягом дня не дадуть нам можливості отримувати бажаний результат. Худнути ми можемо тільки за низького інсуліну.

Найкращі 5 ягід для втрати ваги

Найефективніше допомагають худнути ягоди з низьким глікемічним індексом, які тримають інсулін під контролем:

  1. Чорниця;
  2. Полуниця;
  3. Лохина;
  4. Малина;
  5. Суниця.

Для різноманітності влаштуйте собі розвантажувальний день на ягодах із цього списку — це допоможе прибрати надлишки води.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *