Новини / Світ моди

Як швидко підняти собі настрій: лайфхаки психолога

Сьогодні кожен українець переживає один з найскладніших періодів у своєму житті. Не дивно, що це супроводжують постійні коливання настрою та складнощі в тому, щоб їх збалансувати. Разом з тим гарний настрій — запорука психологічної стійкості та стабільності, яка допоможе зберегти ясність розуму та бадьорість духу в цей непростий час війни в Україні.

Про прості лайфхаки, які допоможуть швидко підняти настрій, розповідає психолог-консультант Анна Стасюк:

Серотонін вважається гормоном задоволення та гумору. Шоколад, банани, сири, фізичні навантаження, медитації та нові враження допомагають нашому організму у виробленні серотоніну.

Ендорфіни є гормонами, які збільшують наше почуття радості, покращують настрій і дають відчуття щастя. Наприклад, коли під час тренування в якийсь момент ми відчуваємо кайф, це означає, що відбувся викид ендорфіну.

Коли досягнута певна мета, наприклад, коли чекав на їжу 20 хвилин і нарешті поїв із задоволенням, — це все ендорфін. Такі продукти, як шоколад, мед, прянощі, картопля, морська риба, сприяють виробленню в організмі ендорфіну.

Дофамін є тим гормоном, який більшою мірою пов’язаний з почуттям задоволення та мотивацією для пошуку цього задоволення, а також насолодою від нього. Виробляється він також тоді, коли людина захоплюється своїми діями, коли здійснюються мрії, напередодні довгоочікуваної зустрічі, у разі закоханості тощо. Почніть із примітивних потреб — споживайте їжу із задоволенням! Робіть усе на втіху собі, і тоді гормони щастя будуть у нормі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *