Новини / Світ моди

Як урізноманітнити образи навесні: добірка простих стильних прийомів

Дизайнери пропонують десятки сміливих речей і сотні дійсно надихаючих модних рішень, а зірки streetstyle показують, як легко втілити їх у життя. Однак попри це, часом здається, ніби скільки б одягу ви не мали та як би не старалися, працюючи над власним стилем, образи все одно виглядають одноманітними, незавершеними, пласкими та нецікавими.

Якщо ця проблема у вас виникає і ви мрієте назавжди позбутися її вже цього сезону, варто звернути увагу на стильні прийоми, які ми зібрали у цій добірці.

Не забувайте про кольори та принти

Модні прийоми

Як би дивно це не звучало, однак більшість людей усе ще боїться кольорів, тому уникає яскравих рішень і надає перевагу базовим нейтральним тонам, а якщо і наважується на щось кольорове, то додає лише одну річ до монохромного образу. Насправді ж відсутність барв робить аутфіт пласким, незавершеним і нецікавим, особливо за відсутності різноманіття фактур.

Цього весняного сезону ми пропонуємо вам додати більше кольорів і принтів до свого гардеробу, а ідеї можна піддивитися у скандинавських fashion-блогерок і зірок streetstyle.

Не бійтеся гри з довжиною та пропорціями

Модні прийоми

Ваш образ виглядатиме набагато цікавіше, якщо в ньому поєднуватимуться різні пропорції або довжина. Наприклад, обтислий топ одягніть з джинсами baggy, а спідницю максі — з вкороченим жакетом. Адже саме силует — ключ до стильного вигляду, тож не забувайте працювати з ним.

Багатошаровість

Модні прийоми

Ми не втомлюємося нагадувати вам про цей прийом, адже він актуальний не лише взимку, а в будь-який сезон. Весна 2023-го — не виняток.

Поєднайте вечірню спідницю з повсякденним топом

Модні прийоми

Ті, хто уважно слідкують за Тижнями моди, не могли не помітити численні поєднання вечірніх об’ємних спідниць А-силуету з повсякденними топами, зокрема трикотажними або вкороченими. Ця незвична комбінація може надихнути вас на сміливі експерименти з пропорціями, адже її сутність полягає саме у грі з ними.

Додайте пояс до жакета

Модні прийоми

Жакет — елемент гардеробу, що з року в рік підтверджує свою універсальність і функціональність. Однак аби одна й та сама річ виглядала інакше щоразу, коли ви її одягаєте, варто замислитися над стилізацією. У роботі з жакетом вам може допомогти пояс, бажано контрастного кольору.

Прикраси на тіло

Модні прийоми

Вже не перший сезон на подіумах світових брендів і streetstyle ми бачимо прикраси та аксесуари на тіло: ланцюги, перлини, квіти — варіантів безліч.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *