Новини / Світ моди

10 фраз, які краще не говорити партнеру

Намагайтеся ніколи, навіть під впливом сильних емоцій, не говорити партнеру цих слів. А якщо почуєте їх на свою адресу, максимально екологічно дайте зрозуміти, що вам таке ставлення дуже неприємне.

1. «МІЙ КОЛИШНІЙ ЗРОБИВ БИ ЦЕ ДЛЯ МЕНЕ»

Запам’ятайте: ні за яких обставин, ніколи не згадуйте колишніх і не порівнюйте з ними свого нинішнього коханого. Факт: з минулим неможливо змагатися. Це тільки породжує комплекси, неврози та почуття неповноцінності. До того ж це викличе питання: а чи справді попередні стосунки закінчилися, чи ви досі хочете продовження? Якщо потрібно, щоб партнер щось зробив для вас, прямо про це скажіть, без будь-яких посилань до давно минулих днів і людей.

2. «ЦЕ НАЙБІЛЬША ДУРІСТЬ, ЯКУ Я КОЛИ-НЕБУДЬ ЧУЛА»

Знаємо, що іноді це дуже складно, але намагайтеся з розумінням і повагою сприймати всі ідеї та рішення партнера. В іншому разі він у певний момент просто перестане з вами ділитися тим, що твориться у нього всередині. Навіть якщо вам щось у поведінці вашого партнера здається дивним чи недоречним, скажіть про це так, щоб він не відчував болю та дискомфорту.

3. «ЦЕ ТВОЯ ВИНА»

Факт: перекладання відповідальності на іншого ніколи не вирішує проблему, але сильно підриває довіру. Ось чому тикати винуватця носом у його помилку — не найкраща ідея, навіть якщо він дійсно припустився її. Найдоречніший вихід з таких ситуацій — удвох обговорити, як знайти вихід. Лише після того, як проблема буде позаду і пристрасті вляжуться, можна повернутися до того, що сталося і як уникнути повторення.

4. «ІНКОЛИ МЕНІ ХОЧЕТЬСЯ ТЕБЕ ВБИТИ»

Частіше за все ніхто ніколи серйозно не думає про застосування фізичної сили, але все одно краще не говорити цю фразу, навіть жартома. 

5. «ТИ НІКОЛИ І НІЧОГО НЕ МОЖЕШ ЗРОБИТИ ПО-ЛЮДСЬКИ»

Зізнайтеся, коли ви видаєте таку фразу, то насправді так не думаєте. Інакше ви не були б разом, чи не так? Ця фраза є дуже небезпечною: від неї падає самооцінка і з’являється зневіра у власних силах. Ніколи не узагальнюйте та не принижуйте кохану людину, а в час емоційного розпалу запитайте себе: чи варто псувати стосунки через те, що партнер не може повісити полицю або приготувати вечерю ідеально?

Кадр із фільму «Дорога змін»

6. «А Я ТОБІ ГОВОРИЛА!»

Наголошувати на тому, що ви були праві, час від часу дуже приємно для вашого его. Але що потім? Чи варте це відчуття зіпсованих стосунків? Кожен має право на помилку та отримання уроків. І дійсно важливе завдання люблячої людини в цей непростий період — підтримати, прийти на допомогу та не засуджувати.

7. «ЯКБИ ТИ МЕНЕ ЛЮБИВ, ТО…»

Ця фраза входить до найпоширеніших маніпулятивних прийомів серед партнерів. Але через постійний психологічний тиск ви змушуєте кохану людину сумніватися у якості ваших відносин. Зрештою, рано чи пізно їй це набридне і вона зробить усе по-своєму. 

8. «БЛАГАЮ, НІКОЛИ НЕ ВДЯГАЙ ЦЕ БІЛЬШЕ»

Факапи у виборі одягу та fashion-помилки можна пробачити, тому що вони не роблять нас поганими чи хорошими людьми. Тому намагайтеся утриматися від критики щодо стилю та смаку партнера, навіть якщо ви вкрай здивовані його модним луком. Критика ніяк не допоможе вирішити цю ситуацію: краще за все запропонуйте коханому разом вирушити по магазинах.

Кадр із фільму «Дощовий день у Нью-Йорку»

9. «ТИ ДЛЯ МЕНЕ — ВЕСЬ СВІТ»

Вам може здаватися, що це звучить дуже мило, але насправді принижує і знецінює вас як особистість. Ніколи не варто повністю розчинятися в іншій людині, як би сильно ви її не любили. Окрім стосунків у вас мають бути в житті свої інтереси, пріоритети та цілі.

10. «ТИ НІЧОГО НЕ ВАРТИЙ»

Якщо ви дозволяєте собі казати такі фрази, замисліться: чому ви разом? Можливо, за допомогою слів, які ображають та знецінюють партнера, ви намагаєтеся самоствердитися його коштом. Але рано чи пізно вашому партнеру набридне відчувати себе нікчемою. І це явно не про здорові стосунки. 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *