Новини / Світ моди

7 нових серіалів Netflix, про які говорять усі

Серіали Netflix регулярно б’ють усі рекорди за переглядами, тоді як стримінгова платформа і не думає зупинятися, створюючи все нові й нові гучні шоу. Сьогодні розповідаємо про найкращі нові серіали Netflix, про які вже говорять усі. Тут і політичні шоу, і трилери, й історичні драми.

«Ти», 4-й сезон

У новому сезоні суперпопулярного серіалу від Netflix Джо Голдберг вирушить до Лондона, де намагатиметься приховати своє темне минуле, перевтілившись у професора Джонатана Мура. Тут герой знайде нових друзів та знайомих, і, можна припустити, що не всі вони залишаться цілими та неушкодженими.

«Сварка»

Амбіційна бізнесвумен Емі Лау та невдаха-підрядник Денні Чо навряд чи колись познайомилися б за власним бажанням, проте їхні долі раптово перетинаються через дорожню аварію. Конфлікт, що виник на місці пригоди, наростає та згодом цілком і повністю поглинає героїв.

«За океан»

Екранізація роману Джулі Оррінгер The Flight Portfolio про американського журналіста Варіана Фрая. У 1940 році він прибуває до Франції, де створює Комітет надзвичайного порятунку. Його мета  — допомога художникам і письменникам, які тікають з Європи під час Другої світової війни.

«Дипломатка»

Восьмисерійний політичний трилер розповідає історію американської дипломатки, яку призначили послом у Великій Британії. Сюжет розгортається в самий розпал міжнародної кризи — головна героїня повинна налагодити відносини між США та Європою. А також впоратися з особистим викликом — врятувати свій шлюб.

«Королева Шарлотта: Історія Бріджертонів»

Приквел шоу «Бріджертони» розповість про сходження королеви Шарлотти на престол. Зокрема, в серіалі можна буде простежити за стосунками Шарлотти з її майбутнім чоловіком, королем Великої Британії Георгом III (Корі Мілкріст). Шарлотту зіграли одразу дві акторки: Голда Рошевель, яку ми вже бачили в ролі королеви в оригінальних «Бріджертонах», та Індія Амартейфіо, що перевтілиться в молоду Шарлотту до сходження на трон.

«Останнє королівство: Сім королів мають померти»

Продовження культового серіалу «Останнє королівство» розповідає історію з місця смерті короля Едуарда, засновану на серії романів «Саксонські історії» від Бернарда Корнвелла. Вона покладе початок жорстокій братовбивчій битві за трон.

«Помічниця кандидата»

Ще одна політична драма від Netflix, що розповідає про боротьбу за владу. Колишня працівниця одного з найбільших бізнес-конгломератів у країні долучається до передвиборчої кампанії адвоката з прав людини О Кьонсук, яка балотується на посаду мера Сеула.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *