Новини / Світ моди

Співзасновниця бренду Fox Lingerie та консалтингової агенції Helicopter View Юліана Гензель виступить на ELLE Active Forum 2023

Вже 17 червня в UNIT.CITY у Києві відбудеться сьомий міжнародний форум ELLE Active Forum для амбітних дівчат. Першими трьома спікерами стали CEO інституту Projector та видавець у Telegraf.design Саша Трегуб, директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Сердюк та тренер з імпровізації в телевізійному проєкті «Ліга сміху» Юрій Кляцкін.

Наступна спікерка — співзасновниця бренду білизни й купальників Fox Lingerie та консалтингової агенції Helicopter View Юліана Гензель, яка виступить на форумі з темою «Кризовий період як вікно можливостей для бізнесу».

«Виносити складні рішення доводиться тоді, коли це найбільше дошкуляє. Це дуже важко – адже коли все і так розвивається успішно, навіщо ризикувати? Проте саме такі рішення є слушними», — говорить Юліана про закриття офлайн-магазинів.

Експертка не лише розвиває власний бізнес, а й консультує інших представників малого та середнього бізнесу.

«Коли я зрозуміла, що мені недостатньо створювати власний бізнес, я усвідомила, що настав час ділитися знаннями. Навіть в такі складні часи у людей багато потенціалу та ідей, тому варто підтримувати їх, допомагати й направляти. Саме тому спершу я почала давати бізнес-консультації, а згодом створила консалтингову агенцію», — каже Юліана.

«Мене запитують: чи не боюся я ділитися знаннями, які отримала на власному досвіді? Звичайно ні. Якщо хтось після мого супроводу створить бренд білизни, одягу чи відкриє бізнес, я підтримаю ці проєкти й буду пишатися своєю участю», — додає експертка.

Головні тези виступу:

— як криза під час ковіду та війни вплинула на бізнес в Україні;

— історія трансформацій Fox Lingerie в складні часи;

— відкриття консалтингової агенції в період, коли великий та малий бізнес найбільше потребують допомоги;

— приклади розвитку та трансформації клієнтів Юліани.

Придбати квиток на ELLE Active Forum можна за посиланням. Традиційно форум також можна подивитися онлайн.

Отримуйте гарантовані подарунки від партнерів форуму. Генеральний партнер форуму ANSWEAR.UA дарує сертифікат на шопінг номіналом 2000 гривень за стандартним та 2500 грн — за VIP-квитком. Фітнес-клуб Body Karma & Soul дарує абонемент на 1 місяць на 3 тренування за стандартним квитком та на 8 тренувань за VIP. Настрій забезпечує німецьке ігристе Latinium.

Стежте за новинами на ELLE.UA та на сторінці форуму, щоб першими дізнатися імена спікерів форуму у 2023 році.

Генеральний партнер вже підготував для вас подарунок — промокод на шопінг ELLE2023, який дарує знижку -10% на весь асортимент інтернет-магазину ANSWEAR.ua. Промокод є багаторазовим, тобто застосовується на необмежену кількість замовлень, і діє до 31.07.2023 включно.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *