Новини / Світ моди

Кейт у центрі уваги: королівські експерти розповіли, що найбільше дратує принца Вільяма

Несподівано після коронації Чарльза ІІІ в центрі уваги опинилися не стільки король та королева, скільки Кейт Міддлтон. Як зазначив у коментарі Express експерт з мови тіла Даррен Стентон, наразі принцеса Вельська є «найвпевненішим» членом королівської родини — за його словами, на коронації публіка побачила «ще більш впевнену і сильну версію Кейт», яка своїми новими сигналами мови тіла демонструє, якою королевою вона хоче бути в кінцевому підсумку. Разом із тим в британській пресі активно обговорюють той факт, що Кейт буквально «затьмарює» і свого свекра, фактично ставши «новою принцесою Діаною», яка була набагато популярнішою за Чарльза, і навіть свого чоловіка, принца Вільяма.

Втім, якщо вірити експертам, і Чарльз, і Вільям ставляться до цього з розумінням. Так, за словами неофіційного королівського біографа Роберта Джобсона, король «не має ілюзій щодо того, що саме молодші члени королівської родини мають зіркові якості та вирішальне значення для майбутнього монархії». Що ж до принца Вельського, він теж не має нічого проти того, аби Кейт була у центрі уваги. Втім, як стверджує королівська експертка Роя Нікха, все ж є одна річ, яка дратує Вільяма.

«Принц ненавидить, коли його вирізають з фотографій. Це трапляється дуже часто — коли вони разом із Кейт відвідують заходи, а наступного дня фото на першій шпальті газет виглядають так, ніби Вільяма там ніколи не було», — відкрила таємницю експертка.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *