Новини / Світ моди

SOVA x HONEY презентували благодійний набір печива до Міжнародного дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей кондитерська HONEY разом з ювелірним домом SOVA презентували спільну колаборацію — спеціальний подарунковий набір печива, який допоможе зібрати кошти для центру захисту мам з дітьми «Місто добра».

Основою для ідеї стала колекція прикрас бренду SOVA FOR MOM, яка була презентована до Дня матері. В серці прикрас — чотири різні символи: сердечко, метелик, чотирилисник та коло як відображення сонця. Вони ніби вийшли з казкових історій, які нам розповідала мама в дитинстві. Так спогади набули форму. Ювелірну форму від SOVA та смакову – від HONEY. Ці символи кондитери HONEY втілили у наборі печива, підібравши особливі смаки для кожного з них.

Абрикосовий метелик

Білий шоколад, абрикосовий мармелад з лавандою та ваніллю — легкий та повітряний смак дитинства.

Малинове серденько

У світі немає одночасно простішого та сильнішого символу. Білий шоколад, мармелад і варення троянди з малиною — це серденько точно потрапить у ваше.

Фісташковий чотирилисник

Тут білий шоколад грається з хрустким фісташковим праліне та мальдонською сіллю. Чотирилисник — символ везіння, з яким нам обов`язково пощастить знову відчути себе маленькими.

Лимонне коло

Сонечко нашої колекції. Теплота лимонного мармеладу з ноткою бергамоту зігріває білий шоколад, а разом з ним зігріє і вас.

З 1 до 30 червня набір доступний у всіх кондитерських Honey та в бутиках ювелірного дому SOVA у Києві:

ЦУМ, вул.Хрещатик, 38

ТЦ Україна, пл. Перемоги, 3 

ТРЦ Ocean Plaza, вул. Антоновича, 176

ТРЦ Lavina, вул.Берковецька, 6Д 

ТЦ Піраміда, вул.Мішуги, 4 

ТРЦ Gulliver, пл.Спортивна, 1А

ТРЦ Dream Town, пр. Оболонський, 1Б

ТЦ Blockbuster mall, пр-т.Степана Бандери, 34В

ТРЦ Retroville, пр-т Правди, 47

ТРЦ Respublika Park, Кільцева дорога, 1

Співпраця має благодійну мету — 50 гривень від вартості кожного набору буде перераховано у центр захисту мам з дітьми «Місто добра», який опікується одинокими мамами з дітьми, що постраждали від домашнього насильства, а також евакуйованими з прифронтових територій дітьми.

Купити печиво можна за посиланням


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *