Новини / Світ моди

7 модних порад на літо

Усі фешіоніста знають: мода — це речі, а стиль — те, як ми їх одягаємо. Тож наскільки актуальний одяг ви б не купували, запорукою стильного вигляду та вираження вашої особистості стануть саме поєднання, які ви створите. Звісно, навряд чи когось можна здивувати сорочкою поверх лонгсліва чи сукнею з грубим взуттям, тож сьогодні ми хочемо запропонувати вам свіжі способи стилізації. Обирайте варіанти собі до вподоби та не бійтеся експериментувати.

Прозорий шар

Один із головних трендів прийдешнього сезону — прозорий одяг. Попри те що далеко не кожна наважиться одягати його на голе тіло, це ще не привід відмовлятися від нього. Спробуйте носити прозору сукню, топ чи спідницю як додатковий шар.

Лонгслів під сукню

Один із варіантів стилізації літніх суконь — носити її поверх лонгсліва. Фешіоніста пропонували його для весни 2023 року, однак з огляду на погоду застосовувати цей прийом варто саме зараз.

Білизна напоказ

Звісно, ви вже чули, що сьогодні актуально носити бра напоказ: як топ, верхній шар поверх лонгсліва чи сорочки. Але носити напоказ можна не лише його. Такі варіанти стилізації демонстрували як дизайнери, так і зірки streetstyle.

Додайте більше аксесуарів

Ніщо так не прикрасить ваш аутфіт, як велика кількість аксесуарів: сумка, прикраси, сонцезахисні окуляри, капелюх. Їх можна носити не лише окремо, а й поєднувати в одному образі.

Дві сумки

Ще трохи про велику кількість аксесуарів: один із трендів, який з нами вже не перший сезон — дві сумки в образі. Зазвичай йдеться про одну містку та одну міні, але під час Тижнів моди ми бачили й клатчі у поєднанні з сумками через плече.

Прикраси на тіло поверх одягу

Ми вже розповідали вам про прикраси тіло і те, що вони стали мастхевом для багатьох модниць. Однак варто відзначити й інший варіант їхньої стилізації — поверх одягу.

Браслет поверх лонгсліва

Популярний для зими варіант актуальний і влітку, тож щойно температура на термометрі опуститься нижче 20 градусів, пропонуємо вам одягти лонгслів і браслет поверх нього.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *