Новини / Світ моди

10 фільмів про життя, кохання та трагічну смерть принцеси Діани

Сьогодні, 1 липня, весь світ згадує покійну принцесу Діану, адже саме цього дня 62 роки тому вона народилася. Принцеса назавжди увійшла в історію як «королева сердець», яка не хотіла правити країною, благодійниця та ікона стилю, тому не дивно, що про принцесу Діану, її життя, кохання та трагічну загибель було знято так багато фільмів. Ми пропонуємо вам переглянути 10 з них.

«Чарльз і Діана: королівська історія кохання», 1982 рік

Перший фільм про принцесу вийшов через рік після її весілля із принцом Чарльзом. Картина розповідає про їхню історію кохання. Відомо, що Діана дивилася фільм, і він їй дуже сподобався.

«Діана: Її справжня історія», 1993 рік

Фільм знято за романом британського письменника Ендрю Мортона. Автор показує Діану як людину, занурену в затяжну депресію і схильну до суїциду.

«Діана — королева сердець», 1998 рік

«Королева сердець» — саме так називали принцесу Діану її шанувальники по всьому світу. Фільм вийшов через рік після трагічної загибелі та розповідає про її життя.

«Королева», 2006 рік

Події картини описують життя британської королівської родини у перші кілька днів після смерті принцеси Діани. Роль королеви Єлизавети II виконала Хелен Міррен.

«Вбивство принцеси Діани», 2007 рік

Фільм вийшов до 10-ї річниці від дня смерті Діани та пропонує альтернативну версію її загибелі. На думку режисера Джона Стрікленда, принцеса стала жертвою політично-економічної змови.

«Діана: Останні дні принцеси», 2007 рік

Телефільм розповідає про останні тижні життя Діани. Головна перевага картини — дуже скрупульозне відтворення дня загибелі принцеси. В основі фільму лежать інтерв`ю, новини, коментарі можливих очевидців.

«Діана: Історія кохання», 2013 рік

Фільм розповідає про два останні роки життя Леді Ді, починаючи від її розлучення з принцом Чарльзом, закінчуючи романом з пакистанським кардіохірургом Хаснатом Кханом і знайомством з Доді аль-Файєдом. Принцесу на екрані втілила Наомі Воттс.

«Діана: У її власних словах», 2017 рік

Упродовж деякого часу принцеса Діана займалася риторикою з тренером з публічних виступів Пітером Сеттеленом, який записував їхні уроки. Ці записи вперше оприлюднені у фільмі Channel 4 «Діана: У її власних словах». У розмовах із тренером Діана ділиться особистими проблемами.

«Діана — наша мама», 2017 рік

Леді Ді очима її синів — Вільяма та Гаррі. У фільмі обоє принців діляться спогадами про те, якою пам`ятають свою маму.

«Спенсер: Таємниця принцеси Діани», 2021 рік

Біографічний фільм Пабло Ларраїна з Крістен Стюарт у ролі принцеси зображує 3 фатальні дні в Сандрінгемському палаці в грудні 1991 року.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *