Новини / Світ моди

20 універсальних порад про стосунки

1. Відносини послідовні. Не поспішайте перескакувати на наступний рівень та дозволяйте подіям розвиватися поетапно. Форсування процесу змусить його всерйоз замислитися над мірою прихильності до вас ще до того, як він встигне закохатися.

2. Не нагадуйте йому про минуле. Чи то колишні дівчата, чи ваші власні образи, чи його великі проколи щодо вас — ніколи не використовуйте це у суперечках, якщо не хочете, щоб він замкнувся всерйоз і надовго.

3. Будьте різними. Чоловікам подобаються дівчата, які можуть поводитися як леді в товаристві та як повії у ліжку.

4. Не звинувачуйте себе без причини. Якщо у відносинах щось пішло не так, не варто вважати себе коренем проблеми. Чоловіки не люблять жінок, які постійно посипають голову попелом та займаються самобичуванням.

Читайте також: Як зробити коханого щасливим кожен день

5. Прислухайтеся до його думки. Перед тим як починати скандал, завжди вислухайте його думку. Це зупинить розпал пристрастей і змусить замислитися, що ваш погляд на події не єдино можливий. Але не варто бути надто поблажливою!

6. Ви — команда. У парі не буває переможців і переможених — ви завжди повинні діяти і мислити в напрямку загального блага, а не зловтішаючись рахувати проколи одне одного.

7. Слідкуйте за собою. Чоловіки, буває, говорять, що терпіти не можуть дівчат, які приділяють своїй зовнішності надто багато уваги. Але саме доглянута дама є предметом таємних мрій кожного.

Читайте також: 10 ознак, що він любить вас по-справжньому

8. Не впадайте в істерику. Від жінок, які постійно шукають проблем на рівному місці, чоловіки тікають як від вогню. Дозволяйте собі скандал зрідка й обов’язково закінчуйте його сексом.

9. Недовіра вбиває кохання. Замість того щоб ревнувати його до кожного стовпа, приділяйте собі більше уваги, виглядайте на всі сто і живіть повноцінним життям — тоді він захоче вас ще більше і не буде гаяти час на те, щоб дивитися на всі боки.

10. Не комплексуйте. Сумніви щодо зовнішності, фігури, одягу чи соціального становища живуть тільки у вас у голові. Ваш партнер уже покохав вас такою, яка ви є, тому розслабтеся і будьте найкращою собою, а не порівнюйте себе з іншими.

11. Будьте плечем, до якого він може пригорнутися. Чоловік завжди повинен відчувати вашу підтримку та віру в його сили. Саме тому вони так часто розривають шлюб з тими, хто їх пиляє, заради тих, хто в них вірить.

12. Чоловіки не читають думок. Кажіть про свої бажання, якщо хочете, щоб вас почули та зрозуміли, але ніколи не робіть це одразу у формі претензій.

13. Не розслабляйтеся. Тривалі стосунки — занадто велика спокуса забути про те, як важливо підтримувати вогонь. Будьте сексуальною, привабливою, цікавою — такою дівчиною, в яку він колись закохався.

14. Чоловікові потрібен простір. Не намагайтеся зайняти весь його час та увагу зі страху, що йому з вами нудно або він може піти на сторону. У чоловіка має бути час на себе, друзів та власні проєкти, так само як і у вас.

Читайте також: 10 ознак ідеального бойфренда

15. Не перестарайтеся. Не намагайтеся надмірно догоджати своєму чоловікові. Вони люблять і цінують, коли на них чекає смачна вечеря або коли їхні сорочки бездоганно випрасувані, але це не означає, що ви повинні робити це постійно. Він має цінувати ваші прояви любові та турботи, а не сприймати їх як належне.

16. Хваліть його. Якщо чоловік досяг чогось, оцініть це і зробіть комплімент, навіть якщо йдеться про дрібниці. Він старатиметься ще більше, щоб заслужити вашу похвалу ще раз.

17. Не бийте його нижче пояса. Поставте собі вічне табу на ті фрази, які (ви знаєте напевно) ранять його найсильніше. До цієї сфери належать будь-які образи у бік його батьків та дітей.

Читайте також: Чому нас збуджують розумні чоловіки?

18. Кохання — складний мікс із емоційного та фізичного. Дайте йому усвідомити, що ви потрібні йому емоційно, до того як він захоче вас.

19. Не мовчіть. Ігнорування партнера може здаватися вам найкращим способом дати йому урок під час сварки, але насправді це розізлить його ще більше і викличе справжню ненависть.

20. Ви не зміните того, хто не хоче мінятися. Можна спробувати дати чоловікові пізнати вас краще і подати йому правильний приклад, але, якщо він щиро не прагне виправити ситуацію, це абсолютно пустий номер. Не витрачайте свого часу.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *