Новости / Мир моды

Головні стайлинг-прийоми літа 2023-го, які можна використовувати восени

Через яскраве сонце та спеку складно повірити, що ми перетнули екватор серпня і стрімко наближаємося до осіннього сезону. Ще складніше — прийняти це й адаптуватися, адже міжсезоння — найскладніший для добирання гардероба період. І йдеться не про погодні умови, а про те, що ми буквально не встигаємо за часом і почуваємося розгублено. Нерозуміння, які речі купувати та чи варто це роботи взагалі, відсутність цікавих стилістичних ідей і натхнення на їхні пошуки тощо.

Часом здається, що зміну сезонів полюбляють лише дизайнери, адже для них це шанс показати, що нового вони підготували. Тож сьогодні ми звернулися до показів колекцій сезону осінь-зима — 2023, аби переглянути, які стайлинг-прийоми можна почати використовувати вже зараз.

Шкіра + напівпрозора тканина

Ніщо не робить образ цікавішим за різноманіття матеріалів. Особливо — коли вони протилежні за характеристиками, зокрема, за фактурою та настроєм. Шкіра та напівпрозорі тканини мають сексуальну енергетику, проте транслюють її зовсім по-різному. Тож поєднання цих двох матеріалів полюбилося дизайнерам і фешіоніста.

Жакет + довжина міні

Гадаємо, тут будь-які коментарі зайві, адже цим поєднанням нікого вже не здивуєш. Тож пропонуємо вам переглянути, наскільки різні образи створили з ним бренди: Prada — стриманий, а Versace — яскравий та урочистий.

Спущене плече сукні

 • Givenchy
 • Habey Club

  Habey Club

 • Habey Club

  Habey Club

Нотку легкості, розслабленості та сексуальності в образ принесе спущене плече сукні, що оголює тіло чи показує бра. І тут дизайнери запропонували різну градацію «спуску»: від легкого натяку до повного відкриття частини грудей.

Кольорові колготки

Зізнавайтеся, ви чекали на часи, коли колготки перестануть бути виключно функціональним елементом і повернуть собі статус повноцінного аксесуара? Він настав! Сміливо обирайте моделі різних кольорів або навіть із принтом.

Резинка колготок, що виглядає з-під спідниці

Звичне поєднання спідниця + топ зовсім набридло? Тоді зверніть увагу на цей прийом — маленьку деталь, що може не одразу впадати у вічі, проте точно зробить образ значно цікавішим. Показувати резинку колготок цього сезону нас надихають Miu Miu та Gucci.

Гостроносі туфлі + шкарпетки

 • Marc Jacobs

  Marc Jacobs

 • Marc Jacobs

  Marc Jacobs

 • Marc Jacobs

  Marc Jacobs

Цього сезону фешіоніста часто одягали шкарпетки з літнім взуттям, зокрема, балетками. Цю тенденцію підхоплюють осінньо-зимові покази та пропонують замінити взуття на гостроносі туфлі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *