Новини / Світ моди

Вулична мода: що її характеризує?

У наш час вулична мода набуває все більшої популярності, і на те є вагомі причини. Вуличний одяг зручний, стильний і часто виражає відчуття молодіжної культури, з якою багато хто може себе ідентифікувати. Він став популярним у 1990-х роках, коли молодь почала носити графічні футболки, худі, спортивні штани й кросівки у повсякденному житті. Бренди вуличного одягу надихаються як культурою хіп-хопу, так і стилем скейтерів. Розповімо про деякі з найважливіших елементів цього тренду й про те, як інтегрувати вуличний одяг у власний гардероб.

Самовираження не знає кордонів

Однією з визначальних рис вуличної моди є її нестримна свобода самовираження. Ентузіасти вуличної моди не обмежені суспільними нормами чи останніми тенденціями подіумів. Замість цього вони використовують одяг як полотно, щоб продемонструвати свої унікальні особливості, інтереси та ідентичність. Сміливі кольори, еклектичні візерунки чи вінтажні знахідки — вулична мода дозволяє людям звільнитися від традиційних обмежень й створити власний візуальний наратив.

Комфорт понад усе

Комфорт є фундаментальним аспектом вуличної моди. Багато основних елементів вуличного одягу, як великі худі, мішкуваті джинси та кросівки, безрукавки ставлять на перше місце комфорт без шкоди для стилю. Цей акцент на практичності та легкості руху є свідченням активного способу життя, який часто асоціюється з життям у місті. Нерідко можна побачити, як шанувальники вуличної моди без особливих зусиль поєднують комфорт зі сміливими й привабливими елементами, створюючи гармонійний мікс форми й функції.

Бренди вуличного одягу та колаборації

Стрітстайл тісно переплітається з безліччю брендів вуличного одягу, які стали культовими. Такі бренди, як Billionaire Boys Club, Columbia, Fjallraven, PLEASURES, Rains, The North Face тощо стали синонімами естетики вуличного одягу, вони пропонують лімітовані випуски й співпрацюють з художниками, музикантами та дизайнерами для створення нових колекцій, що мають великий попит. Ці колаборації розмивають межі між модою та вуличною культурою, ще більше зміцнюючи вплив вуличної моди на fashion-індустрію. Якщо ви хочете мати у своєму гардеробі кілька таких унікальних речей, ви можете купити кофти чоловічі на PRM.

Високоякісні матеріали

Не існує якоїсь однієї тканини, яку можна було б назвати типовою для вуличного одягу — можна використовувати будь-який тип, якщо тканина міцна й зручна. Однак до найпопулярніших тканин вуличного одягу належать бавовна, денім, поліестер і нейлон. Їх обирають через довговічність і комфорт, а також здатність витримувати сильний знос. Бавовна — це натуральне волокно, яке добре пропускає повітря та поглинає вологу. Її часто використовують у вуличному одязі, зокрема для футболок та худі. Денім — міцна бавовняна тканина з щільним плетінням, що робить її ідеальною для джинсів і курток. Поліестер — міцне, стійке до зминання синтетичне волокно. Його часто використовують у вуличному одязі, такому як куртки та штани. Нейлон — це синтетичне волокно, яке є легким і еластичним. З нього часто шиють вітрівки і спортивні костюми.

Творчість та інновації

До характеристик вуличної моди також варто віднести творчість та інновації. Вулична мода не скута правилами чи законами, вона заохочує до експериментів і оригінальності. Вона часто демонструє нові та несподівані поєднання кольорів, візерунків, текстур і стилів, створюючи унікальну та різноманітну естетику. Street style також відображає соціальні та культурні впливи різних часів і місць, оскільки адаптується до мінливих тенденцій і смаків вулиці. Кидає виклик нормам і стереотипам мейнстримної моди, створює нові значення і послання за допомогою одягу та аксесуарів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *