Новини / Світ моди

Ефектне перевтілення: з’явилися перші фото Анджеліни Джолі в ролі оперної діви Марії Каллас

Після біографічних фільмів «Джекі» з Наталі Портман та «Спенсер» з Крістен Стюарт чилійський режисер Пабло Ларраін запросив Анджеліну Джолі на роль легендарної оперної діви Марії Каллас у майбутньому байопіку «Марія». Каллас сміливо можна назвати найвідомішою оперною співачкою XX століття, яка своїми виступами в легендарному оперному театрі Ла Скала сприяла відродженню творчості Белліні та Россіні. Однак її талант часто затьмарювала драма в особистому житті.

Новий біографічний фільм Ларраіна буде присвячений останнім дням Каллас у Парижі в 1970-х роках, перед смертю від серцевого нападу у віці 53 років. Стівен Найт — автор сценарію до фільму «Спенсер» — написав сценарій до нового байопіку до страйку Гільдії сценаристів.

Напередодні старту знімань, 9 жовтня, в Мережі з`явилися перші кадри з Анджеліною Джолі у ролі Марії Каллас. На одному з них акторка позує у розкішному вбранні та з фірмовою підводкою оперної співачки у вигляді крил, а на іншому — у затишному трикотажному светрі та окулярах у широкій оправі.

Оскільки фільм є незалежним виробництвом за тимчасовою угодою з SAG-AFTRA, знімання можуть розпочатися протягом восьми тижнів у Парижі, Греції, Будапешті та Мілані.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *