Новини / Світ моди

5 найцікавіших екранізацій Агати Крісті для дощового осіннього вечора

Несподівані повороти сюжету, тонкий психологізм, загадкова атмосфера та яскраві персонажі — головні характерні ознаки творів королеви детективу Агати Крісті. Ті самі риси отримують й екранізації її творчості, які стали класикою детективного жанру в кінематографі. В нашій добірці — найцікавіші фільми та серіали, зняті за мотивами творів Крісті, які варто переглянути довгими осінніми вечорами.

Фільм «Привиди у Венеції», 2023

Американський детективний фільм режисера Кеннета Брана є екранізацією роману Агати Крісті «Вечірка на Гелловін» — одного з останніх романів, написаних письменницею. Місис Рейнольдс проводить спіритичні сеанси, які зазвичай відбуваються за прогнозованим сценарієм. Однак цього разу все пішло не за планом — тепер приватному детективу Еркюлю Пуаро, що перебуває у Венеції, доведеться розслідувати вбивство, яке було скоєно під час спіритичного сеансу.  В ролях: Кеннет Брана, Мішель Єо, Келлі Райллі, Джеймі Дорнан.

Серіал «І не лишилось жодного», 2015

Атмосферний серіал, знятий за мотивами роману Агати Крісті «Десять негренят». Вісім людей, незнайомих одне з одним, прибувають на Солдатський острів біля узбережжя графства Девон на запрошення таємничих містера і місис Онім. Однак на місці їх зустрічає лише прислуга — подружжя Томас і Етель Роджерси. Незабаром на острові починають відбуватися незрозумілі речі, а гостей з кожним днем ​​стає дедалі менше.

Фільм «Вбивство у «Східному експресі»», 2017

Ще одна відома робота режисера, продюсера і виконавця головної ролі Кеннета Брани, заснована на однойменному романі Агати Крісті. В центрі сюжету — легендарний детектив Еркюль Пуаро, який розслідує вбивство, що сталося у потязі. Літня княгиня, боязка гувернантка, розкішна вдова й не тільки — під підозрою кожен, й ніхто не зможе залишити експрес до того часу, поки винного не буде знайдено. В ролях: Мішель Пфайффер, Джонні Депп, Джуді Денч, Пенелопа Крус, Віллем Дефо.

Cеріал «Убивства за абеткою», 2018

Адаптація однойменного роману Агати Крісті 1936 року, яка складається з трьох епізодів. Детектив Еркюль Пуаро розслідує злочини серійного вбивці, якого називають «Алфавіт» («ABC»), тому що він здійснює вбивства немов за алфавітом: Аліса Ашер вбита в Андовері, Бетті Барнард вбита на пляжі в Бексхілл. Перед кожним вбивством злочинець відправляє детективу лист, у якому повідомляє, де і коли буде здійснено черговий злочин, проте поліція та Пуаро завжди з’являютьсяна місце із запізненням. Чи вдасться детективу розплутати чергову складну справу?

Фільм «Свідок обвинувачення», 1957

Адвокат Вілфрид Робартс, який був вимушений відійти від практики через хворобу, не може встояти й береться справу Леонарда Воула, якого звинувачують у вбивстві багатої літньої жінки Емілі Френч. Всі докази вказують на Леонарда, але його дружина Кристіна забезпечує йому алібі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *