Новини / Світ моди

MONATIK присвятив нову пісню українським жінкам

Український музикант MONATIK презентував пісню «Про Чарівну». Одночасно з синглом артист випустив і відеолистівку, знято яку було в приміщенні одеської «Укрпошти». Режисеркою кліпу стала неймовірно талановита номінантка на Grammy та давня подруга артиста Таню Муіньо. В композиції MONATIK оспівує чарівність кожної української сильної та водночас тендітної жінки. Цією музичною одою музикант підкреслює неймовірність українок і наголошує на те, як надзвичайно важливо, особливо у складні часи, казати жінкам про те, що вони — прекрасні.

«Якщо заглибитись в те, як писалася пісня «Про Чарівну», то почав я її створювати ще у далекому 2009 році — одразу після знайомства зі своєю майбутньою дружиною. Тоді зʼявився перший куплет і приспів. Потім я залишив її на полиці з іншими ідеями, а у цьому році згадав про неї, доки сумував за сімʼєю і дописав другий куплет і «С»-частину… Мені хотілося залишити в ній той вайб першого знайомства, легкості інтриги, очікування чогось нового, чогось довгоочікуваного і в той самий час несподіваного. Під час війни складно створювати легкі, улюблені ритмічні, світлі пісні про любов. Але ж такі чари, вони ж не розчаровують, не зникають… Ця пісня — це ода кожній нашій дівчині: мамі, дружині, бабусі. Кожній сильній, сміливій, красивій, чарівній», — ділиться MONATIK.

Нова відеоробота була знята у приміщенні одеської «Укрпошти». Це могутня локація, яка ідеально підійшла для екранізації музики MONATIK режисерці кліпу Таню Муіньо. Попри постійні обстріли з боку країни-терориста Росії, це місце, як і місто-герой Одеса, продовжує функціонувати й тримати зв’язок та листування людей між собою.

Новим відео «Про Чарівну» MONATIK закриває трилогію релізів на VHS-камеру у форматі «home video», яку вони запустили разом з Таню Муіньо.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *