Новини / Світ моди

SHE: твоя сексуальність у новій ювелірній колекції від SOVA

Символ колекції SHE від ювелірного дому SOVA — золота змія — метафора жіночої сили та сексуальності. Вигини прикрас створені ювелірами, щоб підкреслювати лінії жіночого тіла — плавні, спокусливі, наповнені природною грацією.

Жагуча енергетика, що дозволяє зухвало та сміливо керувати своїм життям, надихнула ювелірів на створення колекції SHE. Адже жінки беруть життя у свої руки, створюють навколо себе події та більше не спокушаються на міфічних змій. 

SOVA

До колекції увійшли вісім прикрас — кольє, браслети, каблучки та моносережки. Прикраси набули жорстких форм золотих змій, вигини яких ніби застигли в русі. Колекція виконана у 2 варіаціях оздоблення — з діамантами, що повторюють рельєф зміїної шкіри, та з гладкого золота. Вироби мають вставки із глибоко-зелених смарагдів, якими ювеліри відобразили дикість погляду. 

Колекція SHE — новий етап для бренду SOVA, перші кроки у високому ювелірному мистецтві. Флагман лінійки — жорстке кольє у вигляді змії. Над його створенням ювеліри працюють близько 250 годин, лише інкрустація діамантами, що імітують луску змії, триває 6 годин. До того ж майстри SOVA розробили спеціальний тип застібок для кольє та браслетів, щоб прикраси ідеально повторювали лінії жіночого тіла.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *