Новини / Світ моди

Помер щойно призначений креативний директор Moschino Давіде Ренне

Італійський дизайнер Давіде Ренне, який лише 1 листопада офіційно став новим креативним директором Moschino, помер у віці 46 років у Мілані. Про це повідомив бренд у власному акаунті Instagram. Причиною смерті став інсульт.

«Давіде приєднався до нас лише кілька днів тому, проте раптова хвороба забрала його від нас надто рано. Ми досі не можемо повірити в те, що сталося. Разом з Давіде ми працювали над амбітним проектом, в атмосфері ентузіазму та оптимізму щодо майбутнього. Незважаючи на те, що він був з нами короткий час, Давіде зміг одразу завоювати до себе любов та повагу. Наразі ми маємо втілити в життя те, що його уява та фантазія встигли лише задумати», — прокоментував втрату голова холдингу Aeffe, який володіє Moschino, Массімо Ферретті.

До свого призначення в Moschino Давіде Ренне раніше очолював жіночий напрямок Gucci. В італійському бренді він провів майже 20 років, де встиг попрацювати із Фрідою Джанніні та Алессандром Мікеле. Його дебютом на новій посаді мав стати показ колекції Moschino FW 2024 у лютому 2024 року на Milan Fashion Week.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *