Новини / Світ моди

5 нових серіалів з високим рейтингом, від яких у захваті всі

Попри страйк акторів та сценаристів у США, потік серіальних новинок не зупиняється. Так, за літо Netflix, Amazon Studios, Apple TV+ і не тільки презентували десятки нових серіалів на будь-який смак — від психологічних трилерів та детективів до байопіків. Деякі з них — наприклад, серіал «Ідол» з Лілі-Роуз Депп та The Weeknd в головних ролях, — отримали свою порцію критики як від глядачів, так і від кінознавців, тоді як інші вже стали хітами. Найбільш рейтингові новинки, від яких глядачі залишилися в захваті, — у нашій новій добірці.

«Сварка»

95% користувачів Google сподобалося це шоу

Американський серіал, знятий корейським режисером Лі Сон Цзінем для Netflix. Амбіційна підприємиця Емі Лау, незадоволена своїм життям, та невдаха-підрядник Денні Чо випадково перетинаються в результаті дорожньої аварії. Сутичка, яка виникла на місці пригоди, міцно зв`язує героїв та згодом кардинально змінює їхнє життя.

«Таблетка від болю»

92% користувачів Google сподобалося це шоу

На початку 2000-х фармацевтична компанія Purdue запустила безпрецедентну маркетингову кампанію, стверджуючи, що розроблені нею ліки «Оксиконтин» ефективно знімають сильний біль. Препарат швидко став справжнім бестселером, проте його творці ретельно приховували інформацію про побічний ефект лікарського засобу. Документальний серіал, заснований на реальних подіях, розповідає про причини виникнення та розвитку опіоїдної епідемії в США. 

«Перехоплений рейс»

91% користувачів Google сподобалося це шоу

Контроль над рейсом КА29, що перебуває у небесному просторі між Дубаєм та Лондоном, захоплюють невідомі злочинці. За порятунок пасажирів береться професійний корпоративний перемовник Сем Нельсон, який також перебуває на борту. Напруженості сюжету додає те, що серіал знято у режимі реального часу — 7 годин польоту творці розділили на 7 серій.

«Втрачені квіти Еліс Гарт»

86% користувачів Google сподобалося це шоу

Мінісеріал, заснований на новелі австралійської письменниці Холлі Рінгланд, розповідає про дівчинку, що після загибелі матері та батька-тирана переїжджає жити до бабусі на квіткову ферму. Там, в оточенні квітів, вона дізнається багато таємниць про свою родину. Розповідь охоплює кілька десятиліть, за які головна героїня дорослішає, пізнає себе та перетворюється з дитини на жінку.

«Хто така Ерін Картер»

85% користувачів Google сподобалося це шоу

Головна героїня Ерін — ідеальна мама, дружина, вчителька, що живе спокійним життям емігрантки в Іспанії. Однак збройне пограбування в супермаркеті розкриває таємниці бурхливого минулого англійки та перевертає її життя з ніг на голову. На що вона готова, щоб приховати свою справжню особистість?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *