Новини / Світ моди

6 захопливих книжок-трилерів для осінніх вечорів

Таємниці, підступні замисли, підозрювані, серійні вбивства та небезпека антиутопічного майбутнього — ELLE.UA публікує добірку трилерів від видавництва #книголав для справжніх поціновувачів моторошних і напружених сюжетів. Серед них і вже відомі історії, і новинки, на які ще чекаємо з друку.

«П`ятеро», Ґай Морпасс

Уявіть світ, у якому людство нарешті винайшло спосіб розв`язати проблему перенаселення планети. Тепер тіло — це лише вмістилище, а справжня цінність — час, який проживає свідомість. Чотири типи людей: робітники, гедоністи, андроїди та комуни — можуть жити відведену для них кількість років або ж виграти більше часу в спеціальних парках смерті.

В одне з таких місць прибувають Алекс, Кейт, Сьєрра, Майк і Бен — комуна. Вони, дуже різні за характерами та інтересами, мешкають уп’ятьох в одному тілі вже двадцять п’ять років. Вони саме планують заробити трохи часу, щоб купити нове вдосконалене вмістилище, коли вплутуються в зухвалу авантюру, після якої один із них зникає.

Хто намагається вбити членів комуни? Хто з них затіяв цю дивну смертельну гру? І як упіймати вбивцю, якщо ви, ймовірно, мешкаєте аж надто близько?. Одне тіло, дві брехні, три вбивства, чотири підозрюваних — їх п’ятеро.

«Камінь, ножиці, папір», Еліс Фіні

Моторошний трилер про те, як важливо людям не забувати, ким вони насправді є, а також про те, що кожна таємниця рано чи пізно розкриється. 

Це захоплива історія пари Адама та Амелії, які прожили в шлюбі десять років, однак на десятий рік в їхніх стосунках щось змінилося… Після того як Амелія виграла поїздку в історичну каплицю на Шотландському нагір’ї, вона подумала, що це може відновити їхні стосунки. Проте чи подолають вони це випробування, якщо хтось із них бреше?

Роман екранізуватиме Netflix у вигляді короткого 6-серійного серіалу.

«Задум», Джин Ганфф Кореліц

У центрі сюжету — колись молодий перспективний письменник Джейкоб Фінч Боннер, чия перша книжка отримала добрі відгуки. Але нині він викладає літературну творчість у третьосортному коледжі й намагається підтримати залишки самоповаги, бо давно вже не писав — і тим паче не публікував — нічого путнього. Один з його студентів, зверхній і самовпевнений Еван Паркер, оголошує, що не потребує Джейкового наставництва. Адже головне в романі — задум, а його задум просто не може не вистрілити. Джейк готовий списати ці вихваляння на типовий нарцисизм новачка-аматора, але потім йому розповідають сюжет майбутнього твору.

За кілька років Джейк, уже майже забувши про це, довідується про смерть Евана Паркера. Невже Паркер так і не написав свого роману? Невже пропаде така історія? І Джейк сідає сам писати чужий твір, навіть не підозрюючи, до яких наслідків може призвести ця «крадіжка».

 «Тільки нікому про це не кажи», Ірена Карпа

Марґо давно живе в Парижі. Вона працює фотографкою, любить красивий одяг та відриватися на вечірках. У рідному Києві залишився її дід, з яким у неї дружні стосунки й таємничий С., якого вона переконує переїхати до Парижа. У неї наче все є, але щось всередині не дає їй спокою. У той самий час Марґо дізнається з інтернету про Месника, серійного вбивцю, який вчиняє самосуд над ґвалтівниками, корупціонерами та іншими негідниками на її батьківщині. Про всі ці справи пише журналіст Сонік, але чи знає він, хто влаштовує ці розправи?

Що ж є причиною неспокою Марґо? Які приголомшливі викриття у неї попереду? Чому її так захопила історія про Месника? Зрештою, хто він такий? Цей психологічний трилер про те, що зазвичай замовчують, намагаються забути й бояться виносити на люди: домашнє насильство, зґвалтування, булінг.

«Не вір у це», Чарлі Донлі

Головна героїня трилера —  телевізійна продюсерка Сідні Раян, віідома своїми документальними філь­мами про невинно засуджених, яка береться за новий проєкт. Тепер на гляда­чів чекає сповнена карибської екзотики історія про холоднокровне вбивство десятирічної давнини.

Документалка «Дівчина з “Цукрового берега”» одразу набуває широкого розголосу. Адже в її основі захоплива таємниця: чи справ­ді Ґрейс Сіболд убила свого хлопця Джуліана під час відпустки на Карибах, чи вона стала жертвою обставин і жахливої поліційної некомпетентно­сті? Поринувши в минуле, Сідні доказ за доказом складає пазл цієї непростої справи, все ближче підступаючи до правди. Чи зможе продюсерка довести невинність Ґрейс, а може, вона лиш маріонетка в цій зловісній історії?

«Тесак і скальпель», Алайна Уркхарт

Бестселер The New York Times, що відкриває нову «Полицю трилер» у #книголав.

Трилер-новинка про методичного, розумного і маніпулятивного серійного вбивцю зі схильністю до медичних експериментів Він наполегливо працює над завершенням свого найжахливішого злочину, знущаючись з влади, яка відчайдушно намагається його наздогнати.

Паралельно на своє полювання виходить судмедекспертка Рен Мюллер, яка зацікавлюється вбивцею, що дедалі більше нахабніє. Рен починає складати головоломку та вирішує, що вона найкращий кандидат для розшуку вбивці. За всі роки своєї кар’єри, вона ще не стикалася зі справою, яку б не змогла розкрити. Дотепер…

Книга очікується в січні 2024 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *