Новини / Світ моди

Дженніфер Еністон розповіла про останні години життя Меттью Перрі

Метью Перрі перед своєю передчасною смертю почувався цілком добре і зовсім не був схожим на людину, близьку до свого кінця. Про це Дженніфер Еністон розповіла Variety в своєму першому інтерв’ю після втрати її колеги по серіалу «Друзі». Актриса висловила сподівання, що Перрі «запам’ятають таким, яким би він хотів, щоб його пам’ятали» — людиною, яка була доброю і допомагала іншим. Дженніфер Еністон зізналася, що говорила з Меттью Перрі за декілька годин до його смерті.

Дженніфер Еністон і Меттью Перрі під час знімань серіалу «Друзі»

«Він був щасливий. Він був здоровий. Він кинув палити і набирав форму. Він був щасливий — це все, що я знаю», — сказала Дженніфер Еністон крізь сльози. Поруч із нею колега по серіалу «Ранкове шоу» Різ Візерспун тримала її за руку, коли вона витирала сльози. «Я буквально переписувалася з ним того ранку, кумедний Меттью. Йому було не боляче. Він не боровся. Він був щасливий».

Актриса продовжила: «Я хочу, щоб люди знали, що він був справді здоровим і йшов на поправку. Він був у погоні. Він так багато працював. Йому справді довелося непросто. Я дуже сумую за ним. Всі ми сумуємо за ним. Ох, він так нас смішив».


Дженніфер Еністон і Меттю Перрі у Нью-Йорку, 1995 рік

Меттью Перрі, відомий глядачам завдяки Ролі Чендлера Бінга в серіалі «Друзі», помер 28 жовтня на 55 році свого життя. Тіло актора виявили в джакузі його власного будинку. Причиною смерті стала зупинка серця. Ще під час зйомок серіалу в Меттью почалися проблеми з забороненими речовинами. Він таємно боровся з наркотичною залежністю, однак довго приховувати таємницю не вдалося і згодом про це дізналася публіка. У своїй книзі «Друзі, кохані і одна велика жахлива річ», яку Перрі випустив 2022 року, він подякував своїм колегам по серіалу (Дженніфер Еністон, Девіду Швіммеру, Кортні Кокс, Лізі Кудроу, Метту Леблану) за підтримку в той складний період. До речі, ці мемуари після смерті актора різко зросли в продажах і стали найбільш продаваною книгою на Amazon і обійшли навіть книжку Брітні Спірс «Жінка в мені».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *