Новини / Світ моди

Запашні новорічні свічки, які створюють атмосферу хюґе

У похмурі зимові будні всім нам хочеться хоча б ненадовго відірватися від тривожних новин і непростих роздумів про майбутнє. Способів релаксації існує безліч, але по-справжньому дієві можна порахувати на пальцях однієї руки. Серед них — запалювання ароматичних свічок. У цьому випадку дуже важливо правильно підібрати аромат, тому що саме він є запорукою створення хюґе.

Свічка зі знаменитою парфумерною композицією Colonia fragrance від Acqua di Parma

«Хюґе» походить від норвезького слова, що означає «добробут, затишок». Сьогодні інтерес до нього зростає у всьому світі. Журналісти подорожують Данією у його пошуках, в одному з коледжів Великобританії викладають курс датського хюґе, по всьому світу з`являються пекарні, магазини та кафе у стилі хюґе.

Свічка у вінтажному келиху від українського бренду Candle Nova

Хюґе, хюґеліг, лагом — ці неперекладні терміни, що асоціюються зі скандинавським способом життя. Якщо коротко, хюґе — це прагнення знайти щастя в дрібницях. Наприклад, прочитати книгу, попиваючи гаряче какао, пограти з друзями в настільні ігри, приготувати смачну вечерю, залишити телефон в іншій кімнаті на кілька годин, прийняти теплу ванну з епсомською сіллю, запалити всі свічки, які тільки знайдуться в будинку, тощо.

Свічка Grandma`s cookies у чорному склі від The Homest

Звичайно, скандинавська картинка життя у стилі хюґе, ідеально вписана в лаконічні білі інтер`єри на тлі економічної та політичної стабільності, багатьом здається ляпасом. Але якщо нащадки вікінгів змирилися з постійною відсутністю гарної погоди, нам точно є чому в них повчитися. І гроші тут ні до чого. Хюґе — це не про розкіш, а навпаки: що більше блиску, то менше хюґе.

Свічка Candle Dragon and Gold від Gunia

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька знайшла ароматні парфумовані свічки на будь-який бюджет. Вони зроблять житловий простір затишним і допоможуть включити той особливий настрій, на який ми так чекаємо перед Новим роком.

Різдвяна колекція свічок від Acqua di Parma (Bosco, Neve Fresca, Portafortuna)

Різдвяна колекція свічок Enchanting Garden від Maison Francis Kurkdjian

Різдвяна колекція свічок від українського бренду INRO

Свічка з ароматом уда Birmanie Oud Candle від Creed

Свічка з ароматом, що нагадує запах відкритого вогню у каміні, Scented Candle Feu de Bois від Diptyque

Свічка із запахом стиглих мандаринів Mandarin Scented Candle від Miller Harris


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *