Новини / Світ моди

5 діснеївських історій, які варто передивитися

Ви також не могли у дитинстві уявити свого дня без перегляду мультика від Disney? Ми — точно ні! А коли ще, як не у період новорічних чудес, переглянути улюблені казкові історії? Пропонуємо пригадати дитинство й подивитися стрічки, які змусять кожного повірити в диво.

«Аладдін», 2019

Бідний юнак Аладдін змушений красти, щоб вижити. А ще він має мрію — стати принцом й одружитися з принцесою Жасмін. Щоб хоч трохи наблизитися до бажаного, йому доведеться мати справу з чаклуном та головним візиром Аграби — Джафаром. Він прагне знайти чарівну лампу, яка зберігається у печері див. Знайти її може лише людина з чистим серцем, і нею стає Аладдін.

«Король Лев», 2019

В африканській саванні у Короля Лева Муфаси народжується спадкоємець Сімба. З дитинства левеня знає, що одного разу займе місце тата. Однак смерть батька та підлість дядька, який захопив владу, змушує Сімбу забути про своє призначення. Одного дня вірні друзі допоможуть йому знайти шлях додому…

«Дамбо», 2019

Ексзірка цирку Голт Ферріер і його діти Міллі та Джо стають опікунами новонародженого слоника Дамбо. Його величезні вуха викликають постійні жарти серед колег. Та, дізнавшись, що Дамбо вміє літати, керівник цирку прагне заробити багато грошей, експлуатуючи тварину. Він вирішує зробити його зіркою цирку і влаштувати грандіозне шоу.

«Красуня і чудовисько», 2017

Красива та відважна дівчина Белль змушена визволяти свого батька. Вона потрапляє до таємничого замку, де, за чутками, проживає справжнє чудовисько. Там дівчина повинна залишитися назавжди. Згодом їй відкриваються секрети цього дому: його хазяїн зачарований і буде залишатися в образі страшного звіра, поки його хтось не покохає по-справжньому.

«Попелюшка», 2015

Це історія молодої дівчини Елли, чий батько після смерті дружини вирішив знову одружитися. В Елли дуже добре серце, тому вона щиро і легко прийняла мачуху та її двох доньок. Однак після раптової смерті батька з господарки дому Елла перетворюється на служницю. Та як в усіх старих-добрих казках, на поміч їй прийде добра фея-хрещена.

Текст: Дарія Андрійчук


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *