Новини / Світ моди

Ukrainian Fashion Week та Copenhagen Fashion Week оголосили про продовження партнерства

Цього сезону Ukrainian Fashion Week організовує дві знакові презентації українських модних брендів на Copenhagen Fashion Week: спільну презентацію CHERESHNIVSKA, DOMANOF, J’AMEMME, PASKAL, Fayina Yerenburh X VOZIANOV 31 січня та індивідуальну презентацію KSENIASCHNAIDER 1 лютого. Презентації відбуваються за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Copenhagen Fashion Week був одним із перших тижнів моди в світі, який приєднався до Ініціативи «Support Ukrainian Fashion» від UFW після початку повномасштабного російського вторгнення. У сезоні FW24-25 інституції співпрацюють вчетверте. 

Спільна презентація українських брендів, яка відбудеться 31 січня в Ukraine House in Denmark, є 20-м міжнародним заходом Ініціативи «Support Ukrainian Fashion». Ініціатива  була започаткована Ukrainian Fashion Week на початку великої війни, тоді, коли українські модні бренди втратили можливість демонструвати свої колекції в Україні. «Support Ukrainian Fashion» стала яскравим символом солідарності та підтримки українських дизайнерів у складні часи світовою fashion-спільнотою.

31 січня українські бренди CHERESHNIVSKA, DOMANOF, J’AMEMME, PASKAL, Fayina Yerenburh X VOZIANOV представлять колекції FW24-25. Темою, що об`єднує бренди в презентації,  була обрана «Мрія» — як свідчення сили  людського духу та символ волі до життя. 1 лютого KSENIASCHNAIDER представить колекцію FW24-25.

«Понад десять років ми брали участь в Ukrainian Fashion Week в нашому рідному Києві. З початком війни ми, як і інші українські дизайнери, подорожуємо світом, представляючи свої колекції на подіумах різних країн. Наше виробництво розташоване в Києві, де відбуваються всі етапи створення речей: від розробки лекал до пошиття одягу. Нова колекція має девіз «Природа завжди перемагає» і досліджує красу рослин та дерев, їх спокійну і впевнену силу, що здатна проростати крізь бетон. Кожен стібок, кожен відтінок у колекції говорить про стійкість світу природи, прославляючи його тиху силу та непохитну красу», — коментує Ксенія Шнайдер, співзасновниця і співкреативна директорка бренду KSENIASCHNAIDER.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *