Новини / Світ моди

5 яскравих ролей Орландо Блума

Орландо Блум — британський актор, який ще на початку своєї кар’єри отримав дві ролі у масштабних кінофраншизах: «Пірати Карибського моря» та «Володар перснів». Згодом його фільмографія поповнилася й іншими фільмами: історичними драмами, фентезійними серіалами та романтичними комедіями. 

Актор також став послом доброї волі ЮНІСЕФ — і, зокрема, після повномасштабного російського вторгнення приїжджав в Україну, щоб відвідати дитячий центр та зустрітися з президентом Володимиром Зеленським.

Орландо Блум у Молдові з українськими дітьми, які вимушено покинули Україну через повномасштабне вторгнення РФ

Сьогодні Орландо Блуму виповнюється 47 років. З нагоди дня народження актора згадуємо одні з його найяскравіших ролей.

«Елізабеттаун»

Режисер: Кемерон Кроу
У ролях: Кірстен Даст, Алек Болдвін, Пол Шнайдер
Роль, яку грає Орландо Блум: Дрю Бейлор

Дрю Бейлор працює дизайнером для бренду Mercury. У його останній розробці знаходять недолік, який коштує компанії 972 мільйони доларів. Дрю втрачає роботу й хоче покінчити життя самогубством. Але звістка про смерть батька змушує його повернутися в рідний Елізабеттаун. У літаку головний герой знайомиться зі стюардесою Клер, яка змінює його погляди на життя.

«Троя»

Режисер: Вольфганг Петерсен
У ролях: Бред Пітт, Пітер О`Тул, Ерік Бана
Роль, яку грає Орландо Блум: Паріс

В історичній драмі за мотивами поеми Гомера «Іліада» спадкоємець престолу Трої Паріс викрадає прекрасну Єлену, дружину царя Спарти Менелая. За честь Менелая вступається його брат — цар Агамемнон. Його армія на чолі з Ахіллесом підходить до Трої та бере місто в криваву облогу на десять років.

«Пірати Карибського моря»

Режисер: Гор Вербінскі, Роб Маршалл, Хоакім Роннінг,  Еспен Сандберг
У ролях: Джонні Депп, Кіра Найтлі, Джеффрі Раш
Роль, яку грає Орландо Блум: Вілл Тернер

У першому фільмі пірати капітана Барбоси на кораблі «Чорна перлина» викрадають доньку губернатора Елізабет Свонн. Щоб врятувати її, Вілл Тернер укладає угоду з піратським капітаном Джеком Горобцем. В обмін на порятунок коханої герой має не тільки звільнити Джека з в`язниці, де той чекає на страту, але й допомогти йому повернути «Чорну перлину». Продовження історії — у чотирьох наступних фільмах франшизи.

«Володар перснів»/«Хоббіт»

Режисер: Пітер Джексон
У ролях: Елайджа Вуд, Шон Бін, Вігго Мортенсен, Домінік Монаган, Мартін Фріман, Ієн Голм, Ієн Маккеллен
Роль, яку грає Орландо Блум: Леґолас

Кінотрилогія, створена за мотивами однойменних романів Дж. Р. Р. Толкіна, розгортається у вигаданому світі Середзем`я і розповідає про гобіта Фродо Беґінза, який разом із Братством вирушає у подорож, щоб знищити Єдиний Перстень і разом з ним його творця, Темного Лорда Саурона. Проте Братство розпадається — і Фродо вимушено продовжує подорож зі своїм вірним супутником Семом та підступним Ґолумом. Тим часом Араґорн, спадкоємець трону Ґондору у вигнанні, разом з ельфом Леґоласом, гномом Ґімлі, гобітами Меррі та Піппіном і чарівником Ґандальфом об`єднуються, щоб врятувати Вільні Народи Середзем`я від сил Саурона, згуртувати їх у Війні за Перстень і допомогти Фродо. Приквелом до кінотрилогії стала серія фільмів «Хоббіт».

«Карнівал Роу»

Режисери: Тор Фройденталь, Джон Еміел, Анна Форстер і Енді Годдар
У ролях: Кара Делевінь, Тамзін Мерчант, Карла Кром
Роль, яку грає Орландо Блум: Райкрофт Філострат

Вікторіанський фентезійний світ серіалу сповнений міфічних істот, які покинули охоплену війною Батьківщину та осіли в місті, де люди не радіють емігрантам. До такого середовища складно пристосуватися. Тим паче в місті сталася серія таємничих вбивств. Надія тільки на детектива Райкрофта Філострата, який береться за розслідування злочинів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *