Новини / Світ моди

Оракул на січень 2024 року для всіх знаків зодіаку

Розпочався 2024 рік, і гороскоп від Оракула допоможе вам отримати відповіді на питання, які хвилюють. Ексклюзивно для ELLE.UA нумерологиня, метафізикиня, фахівчиня з Таро Марія Лебедевич підготувала гороскоп на січень 2024 року для всіх знаків зодіаку з відповідями на питання взаємин, здоров`я, фінансів та інших ситуацій у житті.

гороскоп на 2024 рік за датою народження

Загальне послання Оракула для всіх знаків на січень

Свіже повітря

Ваш організм потребує кисню. Важливо регулярно провітрювати житловий простір: ви занадто багато часу проводите під замком, і ваш організм страждає від нестачі кисню. Частіше ходіть на прогулянки до лісу чи парку. Якщо мешкаєте у місті, використовуйте будь-яку можливість бувати на природі. Тримайте вдома і на роботі живі рослини, щоб повітря було насичене киснем. Привнесіть трохи «свіжого повітря» в застійну ситуацію.

А тепер подивімось, що ж рекомендує Оракул кожному знаку Зодіаку, щоб зробити цей місяць найкращим.

Овен

Цілюща сила

У січні у вас дуже тісний зв`язок із водою, морем. Море може вилікувати вашу душу та заспокоїти її. Добре провести цей місяць біля моря. Можете поїхати у відпустку або зняти будиночок біля моря. Морське повітря та вода надихатимуть і зцілюватимуть вас.

Рекомендації місяця:

  1. Пийте більше води;
  2. Освоюйте водні види спорту, такі як дайвінг, вітрильний спорт чи серфінг;
  3. Дозвольте силі води змити з вас усі турботи та тривоги.

гороскоп на 2024 рік

Телець

Розслабтеся

Розслабтеся та відпустіть усі труднощі й випробування, за які так сильно тримаєтеся. Протягніть руки та відкрийтеся назустріч вашому коханню та підтримці. Ви намагаєтеся зараз виправити ситуацію, що склалася, не найефективнішим способом. А потрібно просто розслабитися і перестати чинити опір, тому що боротьба могла вас втомити. Просто повірте, що ситуація все одно вирішиться на вашу користь. Позбавтеся напруги та бажання все контролювати, тоді обставини зміняться на краще.

Близнюки

Не здавайтесь

Ви постійно перебуваєте в тривозі через ситуацію, що склалася. Вам просто потрібно залишитися на обраному шляху і багато чого досягнете. Для позитивного результату вам потрібно продовжувати рухатися у вибраному напрямку, випромінюючи кохання. Відкиньте всі сумніви та дійте!

Рак

Слухайте

Заспокойте свій розум. Не турбуйтеся про те, як саме матеріалізується ваше бажання. Зараз вам краще більше слухати, ніж говорити. Добре було б усамітнитися в спокійному місці, заплющити очі, зробити глибокий вдих і послухати своє серце. Уникайте шумних компаній. Не дивіться телевізор і не слухайте радіо.

Якому знаку Зодіаку пощастить 2024 року?

Лев

Найкращий момент

Почніть діяти, адже для цього зараз найкращий момент. До вас прийшло натхнення, не тягніть час. На вас чекає позитивний результат справи. Буває так, що для виконання своїх бажань слід менше думати, а більше діяти. Всесвіт забезпечить вам необхідну допомогу, головне — зробіть перший крок до бажаної мети. Дійте прямо зараз і ухваліть потрібне рішення.

Діва

Винагороджуйте себе

Останнім часом ви багато жертвували собою, тому зараз настав час отримати нагороди за свою працю. Заохочуйте себе так, як ви хочете. Нагороди підвищують настрій, заряджають енергією, мотивують. Подаруйте собі річ, про яку давно мріяли, або вирушайте у подорож. І подивіться, як зрадіє всьому цьому ваша внутрішня дитина. Оцініть, нарешті, гідно все, що зробили для інших, і зробіть щось для себе.

Терези

Серцева чакра

Приділіть цей місяць своїй серцевій чакрі. Ваше серце налаштоване на кохання. Чим ширше ви відкриєте свою душу, тим більше миру, любові та радості буде у вашому житті. Вдихайте аромат троянд, тримайте при собі кристал рожевого кварцу і подумки зосереджуйтеся на коханні. Подбайте про здоров`я своєї серцево-судинної системи, змінивши режим харчування, та займіться спортом. А може, настав час відкрити своє серце іншій людині?

гороскоп 2024 ваги

Скорпіон

Поверніться на землю

Ви надто відірвалися від землі та витаєте у хмарах. Але зараз вам потрібно заземлити свою енергію та увагу. Якщо останнім часом ви були розсіяні й забудькуваті, значить, втратили зв`язок із землею. Щоб відновити його, корисно ходити босоніж, харчуватися земними продуктами (такими як картопля, морква), розтирати ступні, торкатися дерев і рослин. Робіть практику заземлення вранці: можна уявити, як від ваших ніг відростає коріння вглиб землі. Заземлення допоможе бути більш зосередженими та уважними. Змініть режим харчування та спосіб життя з таким розрахунком, щоб вони відповідали вашому психічному та фізичному здоров`ю. Будьте щирими у своїх взаєминах з іншими людьми.

Стрілець

Сприймайте лише кохання

Не звертайте увагу на помилки, промахи, навчіться у кожній людині бачити лише кохання. Якщо ви зосередитеся на коханні, то негативні почуття підуть з вашого життя. Не забувайте періодично дивитися на себе, своє життя та інших людей їхніми очима. Вмійте прощати. Думайте про те, чого ви хочете, а не чого боїтеся. І пам`ятайте, що кохання — це неймовірно цілюща сила.

Козоріг

Відпустіть своє минуле

Вас виснажив тягар минулого, який ви носите із собою. Настав час скинути його, а зберегти тільки корисні уроки та любов. Те, що вам не потрібно чи небажано, нехай іде. Минуле сковує ваші думки та почуття, і через це ви не можете рухатися вперед і тупцюєте на місці, повторюючи одні й ті самі помилки. Вам просто необхідно позбутися хворобливих переживань, щоб знайти душевний спокій. Може, вам необхідно поспілкуватися з психологом чи групою підтримки. Вибачте себе і тих, хто образив вас. І пам`ятайте, що найгірше вже позаду.

Водолій

Ріг достатку

Вам потрібно перестати думати про гроші, щоб виправити фінансову ситуацію, що виникла. Що краще ви здатні чути голос своєї інтуїції та дотримуватися її, то швидше відбудуться позитивні зміни у вашому фінансовому становищі. Дотримуйтесь настанов, які отримуєте, оскільки вони можуть бути відповідями на ваші молитви про фінансові справи.

Достаток може набувати різних форм:

  1. Свіжі ідеї;
  2. Сприятливі можливості;
  3. Додатковий час.

Є ймовірність того, що незабаром на вас проллється фінансовий дощ.

Зодіакальний гороскоп на 2024 рік для всіх 12 знаків

Риби

Радість

Радість — це найвища форма енергії. Це чарівне відчуття, що для вас немає нічого неможливого. Радість дозволить вам створити для себе найсвітліше сьогодення та майбутнє. Життєрадісний світогляд принесе вам бажану свободу і водночас допоможе виконати покладені на вас зобов`язання. Внесіть необхідні зміни до тих сфер життя, де бракує радості. Відкиньте страхи та зосередьтеся на радості, начебто ваші бажання вже здійснилися.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *