Новини / Світ моди

Мистецтво скульптури в колекції Jacquemus SS24

З центру Парижу, де ми весь минулий тиждень слідкували за показами кутюрних колекцій, переносимося на південь Франції, у тепле й сонячне містечко Сен-Поль-де-Ванс, у якому свою нову лінійку весна-літо — 2024 презентував Jacquemus. Симон Жакмюс не зраджує своїм традиціям і продовжує надавати перевагу не столичним подіумам, а більш незвичним локаціям, як-от лавандовим чи пшеничним полям або взагалі Версальському палацу. Останній показ бренда не став винятком, і чимало гостей поїхали на інший кінець країни заради того, щоб побачити нову колекцію Les Sculptures («скульптури»).

Свою назву лінійка отримала не спроста. Місцем для подіуму послугував музей Fondation Maeght, де зібрана чимала колекція різних витворів мистецтва, зокрема, й скульптур. Саме ж вбрання також відображало заявлену тематику, що ми побачили в архітектурних силуетах із заокругленими плечима, збільшеними формами стегон та акцентами на талії. Колірна гама була представлена здебільшого бежевими, чорними й білими відтінками, хоча ми помітили й декілька монохромних червоних образів. Загалом на імпровізованому подіумі Симона Жакмюса панувало розмаїття бази (схоже, що й сюди вже дісталася «тиха розкіш») та помітного officecore. Крім цього, серед ключових деталей — шкіра й анімалістичні принти, які, як ми вже знаємо, знову захоплюють увагу модниць і модників у цьому році. 

Щоб привітати дизайнера із випуском нової колекції, на південь Франції завітало чимало світових знаменитостей. З-поміж гостей шоу виділилися Кайлі Дженнер зі своєю донькою Стормі, Джулія Робертс, Крістін Девіс і Тіна Кунакі. На самому ж подіумі ми побачили зіркових моделей Джіджі Хадід, Емілі Ратаковскі й нову кохану Ді Капріо — Вітторію Черетті. 

Кайлі Дженнер

Джулія Робертс і Симон Жакмюс

Тіна Кунакі

Крістін Девіс


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *