Новини / Світ моди

5 найочікуваніших серіалів на Apple TV+

У Apple TV+ анонсували фільми та серіали, які вийдуть навесні та влітку на відеосервісі. Про це повідомляє Variety.

Серед контенту — заплутаний детектив, історія про успішну дипломатію Бенджаміна Франкліна та драма про модних дизайнерів під час Другої світової війни. Що варто подивитися? Ми зібрали 5 майбутніх серіалів на Apple TV+.

The New Look

Прем’єра: 14 лютого

Серіал розповідає про дизайнерів Крістіана Діора, Коко Шанель та їхніх сучасників на тлі подій Другої світової війни. Режисером The New Look став Тодд А. Кесслер, а головних героїв зіграли  Бен Мендельсон та Жульєт Бінош.

Sugar

Прем’єра: 5 квітня

Це 8-серійна драма про приватного детектива, який розслідує зникнення улюбленої онуки голлівудського продюсера. Поки головний герой виконує завдання, він також бореться з особистими демонами. Приватного детектива зіграв Колін Фаррелл.

Franklin

Прем’єра: 12 квітня

Цей серіал — про одну з найбільш авантюр у житті Бенджаміна Франкліна. Під час Американської революції він вирушає в секретну та успішну дипломатичну місію до Франції, щоб захистити незалежність США. Виконавчим продюсером та головним актором Franklin став Майкл Дуглас. 

Presumed Innocent

Прем’єра: 14 червня

8-епізодна історія розповідає про жахливе вбивство, яке перевернуло з ніг на голову прокуратуру Чикаго. Серіал досліджує одержимість, політику, а ще — силу кохання, адже звинувачений бореться за збереження шлюбу та сім’ї. Виконавчим продюсером та головним актором Presumed Innocent став Джейк Джилленгол. 

Land of Women

Прем’єра: літо 2024 року

Усе в житті Гали змінюється, коли її чоловік втягує сім’ю у фінансові махінації. Головна героїня тікає з міста разом з мамою та донькою — вони оселяються в Іспанії та намагаються приховати своє минуле. Чи вдасться їм це? Дивіться в майбутній 6-серійній драмі, де Галу зіграла Єва Лонгорія.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *