Новини / Світ моди

5 іспанських серіалів на Netflix для весняних вихідних

Комедія про п’ятьох подруг, історія про кухарку XVIII століття чи таємнича драма про працівницю школи — Netflix пропонує безліч іспанських серіалів різних жанрів.

Що варто подивитися впродовж цих вихідних? Ми зібрали 5 історій на стримінговій платформі.

«Дівчата із задніх парт»

П’ять подруг вирушають разом у щорічну подорож, проте також дізнаються, що одній з дівчат діагностували рак. Тож у героїнь важлива місія — присвятити свою відпустку виконанню списку бажань.

«Безлад після тебе»

Ракель починає працювати в новій школі — вона приходить на заміну вчительці, з якою сталося нещастя. Героїня викладає літературу та відповідально ставиться до роботи. Проте Ракель хоче з’ясувати, що сталося з її загадковою попередницею. Вона починає власне розслідування і потрапляє в небезпечну пастку. 

«Кухарка з Кастамара»

У Мадриді 1720-х років Клара Бельмонт шукає прихисток після смерті свого батька. Вона влаштовується кухаркою в замку Кастамар — у новому місці її помічає герцог-вдівець, який тільки повертається до світського життя. 

«Якби»

Емма впродовж 10 років живе в нещасливому шлюбі. Їй важко знаходити розуміння з чоловіком та долати труднощі навколо. Проте вона раптово отримує неймовірну можливість — прожити своє останнє десятиліття знову.

«Досконала казка»

Надзвичайно амбіційна Марго почувається розгубленою після втечі з власного весілля.  Героїня відправляється в Італію на декілька місяців і знайомиться з Давидом. Марго навіть не здогадується, що нова людина в її житті допоможе знову знайти свій шлях. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *