Новини / Світ моди

Як підібрати текстиль для дому: радять експерти

Ви починаєте ранок з ним, коли відчиняєте вікно — і нічна прохолода змінюється сонячним сяйвом. Ви завершуєте з ним свій день, коли лягаєте в ліжко й насолоджуєтесь затишком спальні. Він завжди поруч, але про нього іноді забувають під час облаштування інтер’єру. І саме тоді на перший план виходить Alser, щоб нагадати про текстиль вашого дому. Цей герой дизайнерських рішень відповідає за шарм і вишуканість, зручність і практичність оселі.

Текстильний декоратор проєкту Alser Марія Немченко 

Фахівці рекомендують формувати внутрішній декор приміщення з урахуванням текстильних планів. Штори вимальовують вертикальну основу кімнати. Покривала відповідають за горизонтальну площину.

Штори мають неабияке значення. Ніби й прості деталі, але їхня відсутність одразу впадає в очі. І якщо ремонт починають з планування дизайну, то зміни — саме зі штор. Це не другорядне рішення, а головне.

Фахівці Alser спростовують стереотип, мовляв, виготовлення дизайнерських штор забирає багато часу, а «за 3–7 днів» — це начебто текстильний масмаркет. Коли тканини є на складі, а потужностей вистачає, щоб почати шиття одразу, то навіщо зволікати? Стильні речі створюються доволі швидко. 

Вам не доведеться обирати шаблонні вироби, коли можна замовити дизайнерський проєкт із замірами на місці безоплатно. Alser пропонує повний спектр послуг під ключ — від ідеї до реалізації. Ваші кімнати чекають саме на текстиль від Alser! 

Текстильне оздоблення вашої оселі зберігатиметься роками. Варто лише звернутися до професіоналів та обрати текстильну композицію разом з дизайнером.

Облаштування функціонального простору, налагодження всеосяжного комфорту зазвичай потребують допомоги досвідчених майстрів. Alser — компанія, що понад 14 років опорядковує вишукані інтер’єри із застосуванням текстилю категорії люкс. 

ALSER.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *